SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badania wątroby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Chyba troche podwyszszone.
Jak wątroba sie czuje?
Dodam ze Nie bralem jeszcze SAA Oral.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Wyniki są w miarę w normie. Nie masz się póki co czym martwić, ale lepiej uważaj. Takie badania, o których pisało, faktycznie można zrobić w każdym szpitalu za jakieś 30 zł. Czasem szpitale organizują akcje, że za darmo badają. Ale warto też raz na jakiś czas zrobić badania sztywności wątroby elastografem. To już jest droższe badanie, bo trochę ponad 300 zł i w niewielu miejscach można zrobić. Wiem, że gdzieś w Katowicach mają fibroscany do tego, a we Wrocławiu jest centrum Intermedis. Tam na pewno coś takiego można zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Niema tragedii co brałeś ? To dla tych co twierdzą że strzały nie ryja wątroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponad 2 lata temu 7 amupulek Omnadrenu.
Ale duzo Supli wcinam.
Te badania byly robione godzine po zjedzeniu posilku tzn. owsianych, nie wiem czy to ma wplyw na wynik badan , babki mowily w ośrodku ze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
już przez dużą kaloryczność próby wątrobowe będą zawyżone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mam sie martwic tymi wynikami?
Na wrzesien szykuje mete 30 mg ed.
Na cyklu 6 tab. esseliv ed i po cyklu 2 tyg hepatil.
+NERKI I ŻOŁĄDEK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie masz czym się martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
na chuss robicie alat i aspat tyle razy pisane juz bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo mieszkam na wsi, a do miasta nie mam czasu jechac(nie smiac sie :D)
a CZEMU NIE TE?
Ja poprostu chcialem wiedziec jak mniej wiecej stanie jest wontroba.

Zmieniony przez - Urgrok w dniu 2011-06-24 19:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
bo alat i aspat poga sie podniesc w kazdej wchwili, twoj wynik jest luzny. GGtp musialbys zrobic.Tymbarziej obciazyles watrobe platkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz mi chodzilo o to zeby wiedziec czy wontroba siada ze tak powiem czy jest okej.
Ciesze sie ze jest wmiare okej.
A te badania co mowisz to sie w szpitalu robi? Ile kosztują mniejwiecej?
Dziex za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aspat i alat rosną również na skutek rozpadu komórek mięśniowych, np po ciężkim treningu siłowym.

Robiłem badania w styczniu nazajutrz po bardzo ciężkim treningu martwych ciągów (ledwo chodziłem) i wyszły podobne wyniki. Nie brałem nic wtedy ani w ciągu kilku poprzedzających miesięcy a znajoma dr nauk medycznych powiedziała że to mogło być przyczyną i że nic w tym niezwykłego.

Lekarz rodzinny przepisał od razu essentiale i sylimarynę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która meta

Następny temat

wino tesc i odblok do oceny

WHEY premium