SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA WYNIKI co robic? zmienic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
1. WIEK: 25
2. WAGA: 88
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:
-udo:68
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 1
-tłuszcz: 3
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
dodaje wyniki badan
ostatnio bylo 200 propa i 150npp e2d a teraz 600 enana i 30mg mety leci
prosze o interpretacje ponizszych badan co zmienic zrobic itd

dieta ogolnie tluszczowa leci jezeli to ma jakies znaczenie









Zmieniony przez - RedForman w dniu 2016-10-05 19:24:31

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Morfologia wywalona bo towar kręci, tutaj się nie przejmuj.

Natomiast przyłóż się do lipidów - znacząco musisz odwrócić wartości bo być może już masz poklejone blaszki na tętnicach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Dzieki a co mam zrobic na to? Co mam jesc?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Spokojnie, jesteś młody bóg jeszcze więc sprawa jest prosta mimo, że już niepokojąca ponieważ przy takich lipidach można zakładać, że w tętnicach obecne są przyścienne uwapnione blaszki miażdżycowe, ale co pocieszające pewnie jeszcze nieistotne hemodynamiczne.

Tak więc pora ruszyć z poprawą tej kwestii i to ostro. Saa będą tylko dodatkowo pogłębiały ten problem i w wieku 30-35lat trafisz do obu poradni - kardiologicznej i chorób naczyń.

Co zrobić - dieta, tylko dieta.

Dodatkowo możesz zrobić to, mi pomogło jest czarno na białym - na dole pisałem:

https://www.sfd.pl/profil_lipidowy_na_cyklach_saa-t1080269-s4.html

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Dieta trzymana jest, Prawie, zero ww, 10 JAJ, 2 STEKI, INDYK lub kurczak, warzywa, oleje, ser.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
RedForman
Dzieki a co mam zrobic na to? Co mam jesc?


Przeczytaj temat https://www.sfd.pl/CZERWONY_ALERT_przeczytaj_zanim_będzie_za_pózno_-t1129457.html
Najwazniejsze to co napisalem na ostatniej stronie

Co do lipidow to jak wyzej dieta, ale to glownie w sprawie trojglicerydow,
taki cholesterol wskazuje na jakis problem zdrowotny, stan zapalny najpewniej wiec nie obnizanie tego cholesterolu a odszukanie przyczyny powinno byc proiorytetem, a moze przyczyna latwiejsza tj. spozywanie zbyt duzo mocno smazonego/pieczonego (rakcja Mallarda)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Dodam ze od tygodnia lub 2 jestem trochę przeziebiony
Mieso grilluje na George formanie.


Zmieniony przez - RedForman w dniu 2016-10-05 20:11:00

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Przeziębienie + saa widać z wynikach. Zamiast OB trzeba było CRP zrobić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
dolaczam sie do pytania i do tematu, co sądzicie o podwyższonej normie Lipazy?? Amylaza była idealnie w polowie norm natomiast Lipaza zawyzoa dwukrotnie... aspat i alat tez dwukrotnie, lecial tren i dieta wysokotluszczowa... Bagatelizowac ? czy narazie na spokojnie zmienic diete ( tren odstawony i juz dieta inaczej, obnizylem tluszcze i bialka a dodalem lekkie węgle). Jutro ide znow na badania, od tygodnia leci heparegen i Krea na enzymy trzustkowe, jutro ide zbadac znow i sprawdzic czy juz jest lepiej. co jeszcze dolaczyc jutro do badan??

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Powtórz to co piszesz + to co wyżej autor robił.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
czyli Morfologia,Lipidogram,Watroba,Amylaza i lipaza tak? a przejmowac sie taka normą jak mialem czy na spokojnie podejsc do tego? mysle ze po tygodniu na hepa wątroba powinna wracać powoli do norm, ciekawi mnie ta Lipaza ...

Był Będzie Jest...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

max okres przyjmowania oxandrolonu

Następny temat

Kuracja Metanabolem i Turanabolem

WHEY premium