SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wynik testosteronu do wglądu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Witam , zrobiłem badania na poziom testosteronu. Chciałbym zapytać czy towar który bije jest ok. Test cypio 650 week. (375 e4d)

Szota robiłem w poniedziałek rano , na badania pojechałem w czwartek rano.

Norma to 2,40 - 8,71 a mój wynik to 23,85.

Czy na wasze oko towar jest ok czy np zwiększyć dawkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Wrzucam wyniki badań, apropo strasznie wahliwego libido. Dodam że miesiąc temu robiłem ostatni szot trena enan. Cholesterol już ładnie spadł bo był w granicach 350, a estradiol był około 500.

Tydzień temu badanie estradiolu było 242 i myślałem że to przez jeszcze utrzymujący się tren, bo brałem na bieżąco pół tabsa symexu co 4 dni. Teraz wyszło 250 czyli to chyba jednak nie tren, a prawdziwy estradiol i powinienem zwiększyć dawkę symexu. Co myślicie?

Ps. Płytki krwi... Od czego to? Przejmować się? Lecę od miesiąca coś ala mostek przed kolejnym cyklem. Cały czas teść cypio 650 , Kardaryna 20 , ostaryna 20, jablczan kreatyny 7g i clenburexin z treca.











Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-09-10 14:33:02

Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-09-10 14:36:18

Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-09-10 14:39:09

Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-09-10 14:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Wiek 35
Waga 105
Wzrost 190
Obwód ramienia 45
Obwód klatki 125
Obwód uda 65
Obwód talii 94
Staż na siłowni kilka lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) Dieta pudełkowa sportowa 3000kcal + Kazeina 3 x Dziennie.
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe - kilka cykli na teściu, metka , winstrol
Opisz swój plan treningowy Tradycyjny trening 4 razy w tygodniu, plus rower 3x i basen 1x.
Cel cyklu redukcja, troche rzezba
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia - dwa lata
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia - ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia - brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 170, 200, 190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12093 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
W mojej opinii troche szybko te badania zrobiles, ale jak na taki okres od inj do badania krwi to i tak testosteron podskoczyl ladnie.
Wiec nie ma co tutaj wydziwiac na razie. Masz wynik prawie 3x norma, wiec jest ok. Takie badania warto robic po okolo 2 tygodniach "suplementacji", wtedy bedziesz wiedzial na czym stoisz. Niech testo nieco sie rozkreci w ciele. Musisz tez wiedziec, ze im wiecej przybijesz tym wiecej skoczy Ci tez estro, jak nie bedziesz stosowal zadnego IA wiec o tym tez musisz pamietac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Oraz rób badania jak większość czyli dzień po inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Troszkę źle się wyraziłem. Teścia lecę już z 3 miesiące tylko ostatnia injekcja była w poniedziałek. Wczoraj wieczorem zrobiłem szota i dzisiaj rano zrobiłem kolejne badanie. Jak tylko przyjdzie wynik odrazu wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Widać że test działa
Dzień po wynik będzie wyższy o ile się okaże
A z jakiego pułapu startowałeś przed cyklem ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Byłem w środku normy. Potem jak zacząłem wbijać to w moim laboratorium pokazywało tylko że jest ponad 2 razy norma. Teraz pierwszy raz zrobiłem dokładny wynik w innym laboratorium. Od początku lecę 650 week ale miałem różne firmy więc stężenie też mogło się różnić. Teraz od poniedziałku lecę invicible pharma. Wieczorem powinny być wyniki po wczorajszym szocie.

Ogólnie jestem z efektów zadowolony. Tylko libido mnie czasami drażni. Raz jest takie że 3 x z rzędu to za mało a kilka dni później lipa totalna. Spore wahania.


Zmieniony przez - Karol.mm w dniu 2022-09-09 15:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a jak wynik e2 i prl?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
E2 powinno być w normie bo brałem Symex regularnie i badałem i było ok, potem wszedł tren, ostatni strzał tren robiłem miesiąc temu i wynik E2 dopiero teraz zaczyna spadać, 2 tyg temu miałem 400 teraz mam 250 i spada dalej. Prolaktyna w normie , ale progesteron mam 2 x ponad normę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1002
Mam wyniki stężenia teścia na drugi dzień po strzale.

Reasumując teść leci 3 miesiące 650 week W poniedziałek szot (375mg) w czwartek badania i wynik to 23,85 przy normie 2,40 - 8,71.

Zrobiłem kolejnego szota (375mg) w czwartek wieczorem i w piątek rano poszedłem na badania. Wynik to 39,77 przy normie 2,40 -8,71.

Towar w porządku?

Idę zaraz zrobić badania na Prolaktynę, Estro i progesteron bo żołnierz leży nieprzytomny znowu od kilku dni. Nie wiem skąd te wąchania libido. Wyniki pewnie będą wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6660
Taka drobna uwaga. Skoro z tego co mówisz walisz strzały w poniedziałek i czwartek to przyjmujesz 750 mg teścia tygodniowo, a nie 650.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psychika po cyklu, deprecha

Następny temat

ozempic

WHEY premium