SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z trądzikiem! /nadtlenek benzoilu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Hm niekoniecznie, bo jak stosowałem kiedyś acne-derm, też mnie strasznie brało swędzenie, ale nie przejmowałem się tym zbytnio bo na tubce pisało że możliwe są objawy swędzenia, zaczerwienienia, ale i tak zmieniłem to bo wytrzymać nie szło. J/w idz do dermatologa niech zapisze Ci coś innego. Spróbuj może Ci davercin przepisze, dobry lek, ale u mnie zaczął działać po 2-3 miesiącach ciągłego stosowania. Także cierpliwości Powodzonka!

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
davercin kiedys bralem a o jakim mowisz w plynie czy jakis krem?
btw. czy jest brevoxyl o wiekszym stezeniu niz 4%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
w żelu
nie ma

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
w zelu nigdy nie mialem, zreszta z tego co wiem zle reaguje na leki na bazie alkoholi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
jade tym benzacne od jakiegos tygodnia i cudow nie ma ... owszem troche mi sie polepszylo, ale liczylem na bardziej spektakularne rezultaty, jak np differin - smarowalem na noc, a rano nic juz nie bylo. szkoda tylko ze mocno podraznial skore. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Spróbujcie davercin żeby lekarz wam zapisał, jak syf chce wyjść to wieczorem go smarujesz a z rana śladu nie ma że chciał wyjść, cudy niewidy he, powodzenia

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Odnośnie "wygrania z trądzikiem" ja jestem już w zasadzie prawie na finiszu. 1 rok temu, wysypało mnie (każdy trądzik - ropny, grudkowo krostkowy, zaskórnikowy). Nie było tego aż tak dużo, ale przynajmniej mi przeszkadzało. Z początku dermatolog przepisywał terarysal i podobne syfy niszczące florę bakteryjną i wątrobę, najczęściej w kuracjach z differinem, czego nikomu nie polecam, z początku poprawa potem po odstawieniu pogorszenie. Miałem już dosyć po 3-miesięcznej kuracji. Powiedziałem sobie, że nie pójdę już do dermatologa i tak zrobiłem. Kupiłem Zincteral(mocny cynk) i drożdże dla wspomagania. Zjadłem 3 opakowania zincteralu. W tym czasie czasami smarowałem twarz Brevoxylem, ale rzadko. Była znaczna poprawa. Zincteral się skończył, zacząłem twarz smarować raz dziennie tonikiem Afrodyta-Adonis, potem krem nawilżający i tak kolejny miesiąc. Wszystko pięknie poznikało, w czasie pół roku byłem 3-4 razy u kosmetyczki. Obecnie na twarzy mam prawie tylko zaskórniki w niewielkiej ilości, żadnych ropnych pryszczy nic. Uważam, że to znacznie lepsze niż pakowanie w siebie chemii, która nie dość, że niszczy organizm od środka to jeszcze leczy objawy trądziku a nie przyczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
matko ...jak przeczytalam o tej kuracji z nakladaniem ogromnej ilosci kremow z nadtlenkiem benzoilu az mnie ciarki przeszly....wiem , ze jak jest sie mlodym to szybko chce sie efektow, ale po takiej "pielegnacji" za pare lat skora bedzie wygladac jak skorupa a nie pupcia niemowlaka. Nadtlenek benzoilu bardzo silnie podraznia ,wysusza i mozna go stosowac w malych ilosciach(jesli sie nie chce dostac piekacej czerwonej wysypki)i tylko na noc.ALe i tak go nie polecam , bo kiedy przestaje sie go stosowac to wszsytko wraca ( efekt jojo ;) ) Ja walczylam 6 lat z tradzikiem...kremy z benzoilem, davercin i rozne cuda od dermatologa przerobilam...efekty marne i krotkotrwale. Teraz mam gladka buzie jak dziecko - moim zdaniem zasluga serii effaclara ( zel + effaclar A.I + effaclar K + effaclar nawilzajaco - matujacy) na mnie zdzialaly cuda - ale wiadomo, ze kazda buzia jest inna i inaczej reaguje.
Na bardzo silne zmiany tradzikowe polecam zel bioderma sebium i krem lysanel active SVR ( ale tylko na noc, bo zawiera kwasy).
Powodzenia zycze :)

Zmieniony przez - betris3 w dniu 2007-06-02 23:10:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
aha , chcialam jeszcze dodac ( bo czytalam, ze macie problemy z dostawaniem probek) We Wroclawiu polecam apteke pharmexpress na rogu Powstancow i Hallera - bardzo mila obsluga, a jak wejdziecie po schodkach na gore to znajdziecie sympatyczna Pania - dermokonsultantke, ktora robi darmowe badania skory i bez problemu daje probki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
witam wszystkich!!!podam zestaw pielęgnacji i kosmetyków krok po kroku który mi pomógł!kuracje stosuje od 3 tyg i efekty widać.Nie mam nowych wykwitów, jetynym wspomnieniem po pryszczach są blizny,ale z nimi walke rozpoczne po wakacjach hihi!!!zaznacze ze chodziłam do dermatologa ale niestety nieskutecznie więc sprawe wziełam w swoie ręce.dodam jeszcze ze miałam straszne problemy z wypadaniem włosów.dosłowie sypały sie garściami.a więc
1)wewnętrznie-betakaroten-rano i wieczorem
-wit PP rano i wieczorem
-drożdże w tabletkach Dromin 3*dziennie po 3 tabl
-na włoski skrzyp max
-cherbatka z bratka rano i wieczorem
2)zewnętrznie-rano
-myje twarz łagodnym żelem
-delikatnie wycieram w czysty ręcznik najlepiejpapierowe
-antybiotrk aknemycin plus miejscowo
-po 15 min całą twarz smaruje delikatnie brevoksylem
-po 15 min krem nawilżający
-wieczorem
-powtarzam cały zabieg z rana(nakładam grubszą warstwe brevoksylu ale bez przesady)
-parówka z ziół dwa razy w tyg, po parówce maseczka z drożdży lub z płatków owsianych lub glinki zielonej
Do tego wszystkiego pije 2 litry wody dziennie + dietka(zero słodyczy smażonego ostrego,bardzo dużo warzyw owoce itp-zdrowe jedzonko)
mam nadzieje ze moze komuś pomoge tym zestawikiem,bo wiem jakie to cholerstwo.wiem z własnego doświadczenia, ze juz mi się wydaje, ze wygrałam z tymi prycholami a na drugi dzień bardzo prosze-wysyp jak grzyby po deszczu!!!pozdrawiam i rzycze wygranej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z okiem

Następny temat

POMOC DLA ANI

WHEY premium