SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z trądzikiem! /nadtlenek benzoilu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8102
takie pytanko: czy krem nawilżający (np nivea) stosowany po Brevoxylu (np na 20 min po jego nałożeniu) nie bedzie przypadkiem się z nim mieszał i w jakimś stopniu blokował jego działanie? Tzn czy nie powstanie z tego najzwyklejsza w swiecie nieskuteczna papka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1322
Kamaze, ważne jest żeby dokładnie wetrzeć odpowiednią warstwę brevoxylu. Mi zajmowalo to 5-7 minut. Ważna jest ilość - twoja twarz musi byc wyraznie jasniejsza po nalozeniu kremu. Jest to znak ze nalozona zostala odpowiednia ilosc kremu. Jak odczekasz pare minut i poczujesz ze potrzebujesz nawilzenia to wal smiało nivea... Niewiem jakie sa u ciebie efekty nadtlenku benz. ale nie chcac nikogo tutaj martwic, obawiam sie ze lek ten na dluzsza mete nie rozwiaze problemu tradziku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
A ja tak moze ni z gruszki, ni z pietruszki wyskocze w tym temacie pelnym kosmetykow nowej generacji i masci antybiotykowych, ale czytajac wasze posty przypomnialo mi sie, ze swego czasu moja nieco 'nawiedzona' - pod wzgledem naturalnych sposobow leczenia - matka kupila krople dermatologiczne ojca Grzegorza http://www.rychwald.franciszkanie.pl/franciszkanie_old/index2.php?zm=2 - kilka kropli dodawalam do wody ktora pilam rano, wieczorem i przed snem, a samymi kroplami, ktorymi zwilzalam wacik przemywalam twarz. Efekt byl piorunujacy, nie tylko poprawila sie cera, ale i przemiana materii (pewnie w tym tkwil caly sekret), niestety odkad wyprowadzilam sie z domu pojecia bladego nie mam gdzie mozna dorwac jakiegos znachora, ktory te cudo rozprowadza;)

Pozniej zaczelam stosowac, juz na wlasna reke, rozne inne srodki, od dosc agresywnych (bo zawierajacych alkohol) Vichy, przez Benzacne, Differiny i tysiac innych masci, ktore przepisywal mi dermatolog, a na ktore skora uodparniala sie po jakichs 2 tygodniach... i mam wrazenie, ze tylko zniszczylam jej naturalna powloke i bariere, obecnie stosuje kosmetyki marki Sebamed oraz masc Sudocrem na noc i cera wraca do kondycji, jest dobrze nawilzona, jedrna, nie jest wysuszona, nie luszczy sie, nie piecze, oczywiscie jakies problemy jeszcze sie zdarza, ale sadze, ze to w duzej mierze kwestia problemow hormonalnych po odstawieniu Diany (never ever).

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje osobom wypowiadajacym sie za ciekawa i wiele wnoszaca do tematu dyskusje!

edit: literowki

Zmieniony przez - Lou Salome w dniu 2007-08-06 20:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupilem ten calty regimen pack z acne org jak dojdzie i zaczne uzywac to dam znac jak poszło pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Czy brevoxyl, benzacne podzialaja na kaszaki? Bo wypryskow praktycznie nie mam wcale, ale jest troche kaszakow na policzku i chce sie ich jakos pozbyc. Co mozecie poradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
a jak sie uzywa te kremy brevoxyl itp..i jak sie nie wysusza skora jak tu inni podaja..to czy mam tez uzywac te kremy nawilzajace..>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na noc po prysznicu benz jade i nie nawlizam, ale rano jak jade benz to juz nawlizam bo ide do pracy i nie chce sie sypac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
A bierzecie do tego jakies antybiotyki do ustne..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roa jade tez i vilatae
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82
A braliscie kiedys taka kombinacje..ze antybiotyk SUMAMED i na twarz zewnetrznie to AKNEROXID 5...moze wiedzie zy to skutkuje..?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z okiem

Następny temat

POMOC DLA ANI

WHEY premium