SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z trądzikiem! /nadtlenek benzoilu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Mam taka ulotke w domu dermatolog mi dał.Czytałem ta ulotke dziesiątki razy i nie wiem własnie czy on tez pomagana pryszcze czy tylko regeneruje skóre.
I czy dopiero musze sie kompletnie wyleczyc a potem dopiero effaclar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
On na pewno nie zlikwiduje wyprysków.Bardziej reguluje stan skóry po leczeniu dermatologicznym.Więc jak już będziesz kończył Differin to go zacznij stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
Ona a moze masz zdanie wurobione o srodkach wlasnie na tradzik z AVONU ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Z Avonu to sa kosmetyki chyba , a na tradzik raczej cos z apteki , dermo-kosmetyki itp. o czym wspominała juz ona1983
I do lekarza idz od razu nie lekcewarz tego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Każdy ma ulubione kosmetyki do których ma przekonanie.Ja akurat nie mam do Avonu.Rozmawiałam z kilkoma innymi koleżankami kosmetyczkami i one są podobnego zdania.Ważne jest by na początku zobaczył to lekarz dermatolog.Zapewne przepisze kilka specyfików np. w postaci maści na trądzik.Nastpnie należy wspomóc kurację kosmetykami odpowiednio dobranymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja uwazam ze te kosmetyki z avonu sa do pielegnacji 'o tak' gdyz w tradziku napewno nie pomagaja ,bo tradzik jest choroba i trzeba go leczyc <j/w Ona napisala> pod okiem specjalisty,jak juz koniecznie cos kupic na swoja reke do codziennej pielegnacji to w aptece z serii AA ,garniera,Nivea czy czegos takuiego ,o wiele pewniejsze i skuteczniejsze.
ale fakt faktem na kazdego dziala co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
Wiem ze trzeba chodzic do dermatologa chodze juz 2 lata:/ i LIPA przed ale widze juz duzo poprawe i teraz przed feriami kazal mi isc do kosmetyczki na oczyszczanie:) teraz przepisal mi Tetrlysal (tabletki) i Dual gel . Mam do oczyszczania skory jeszcze z Garniera czysta skora z mikroczasteczkami .Nom i mam tonik z Avonu wlasnie . I teraz chcem sobie kupic ten krem z La Roche Poray chyba tak sie pisze hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
qrde zgubiłem się w temacie... dziewczynki co polecacie na pozostałości po trądziku, mówie tu o czerwonych plamach na twarzy po ropniakach, jakaś konkretna maść do regeneracji, prosze o konkretne nazwy jeżeli możecie polecić i stosowaliście/łyście pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
EFFACLAR K !
Lekarz kazał mi go stosowac ale dopiero zaczne jak skoncze 1 lek.
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=334 
Jak wspominała juz ona1983to nigdy sie nie spotkała z negatywna opinia na temat tej firmy i sama stosowała ten środek , jest b.zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
sorki nie dostalem Dual gel tylko Duac Gel(Duac once daily gel) mam pytanie znacie jakas dobra masc za pryszcze ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z okiem

Następny temat

POMOC DLA ANI

WHEY premium