SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ten zestaw pomógł mi w walce z trądzikiem!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 238
Witam!

zdecydowałem się napisać ten post niejako w podzięce zq informajce zawarte na tym forum a szczególnie w tym dziale. Otóż zebrałem wszystkie informacje i opinie i postanowiłem sam stworzyć sobie zestaw witamin które brałem konsekwentnie od początku lutego czyli w sumie 3mies minęły od momentu rozpoczęcia mojej kuracji. a oto ten zestaw.

Tran w kapsułkach brany 3 razy dziennie po 1 tabletce bezpośrednio po posilku

Drożdże piwne w tabletkach - ja używałem firmy Dromin 3 razy dziennie po 2 tabletki na poczatku posilku.

Bityna-witamina H w tabletkach firmy Zdrowit 2 razy dziennie po jednej tabletce pomiedzy posilkami

Centrum 1 tabletka raz dziennie podczas sniadania

To tyle z preparatami doustnymi. Stosowalem jeszce benzacne miejsowo - jak sie pojawil problem. Differin gel na noc oraz preparat który jest wg mnie rewelacyjny Acnederm dwa razy dziennie na obszary chorobowo zmienione.

Przestałem pić kawe i spożywać słodycze- da sie bez tego przezyc :)

Mi pomógł ten zestaw, warto spróbować ale trzeba być konsekwentny pierwsze efekty pojawiły sie u mnei po dopiero mesiacu ale teraz wiem ze bylo warto!

mam nadzieje ze komus pomoze ten zestaw z ogolnie dostepnymi srodkami. udanej walki z tym paskudztwem i sie nie poddawac !!!

Pozdr 4@ll !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no niezle, ale cpales tych tabletek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
mam podobny zestaw ale bez tych kapsułek tez pomaga ale cały czas walcze dziek za rade pozdro

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Ja na początku brałem tabletki które zaleciła mi pani dermatolog, później sam je odstawiłem bo uznałem że nie ma co się truć nimi, a po za tym to były trochę drogie. Potem stosowałe różne środki zewnętrznie, odstawiłem słodycze (głównie czekolade i kakao itp) i piłem herbatę z bratka trójbarwnego. Musze powiedzieć że się wyleczyłem, teraz jeszcze gdzie niegdzie stosuje acne-derm.

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 238
O właśnie pisałem ten post na gorąco umknęły mi dwa jeszcze specyfiki, a wiec:

Zincas Frote - raz dziennie jedna tabletka i po posilkach herbatka z bratka trojbarwnego.

no troche tych kapsulek jest ale mysle ze i tak sa lepsze niz nieskuteczne-w moim przypadku antybiotyki typu unidox. Do tego dietka z ograniczona iloscia weglowodanow(0 slodyczy a zamiast sukru stosuje glukoze spozywcza) mi sie sprawdzil teraz gdzie niegdzie cos wyskoczy a jak wyskoczy to cos malego i szybkiego do wyleczenia!

Życzę wam dużo sił i cierpliwości. POZDR!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
ok super ale czy brales te tabletki wszystkue razem dziennie...czy mozna je tak ze soba mieszac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
czy te leki/tabletki sa na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
oliii a czy widziałes ze post jest z 2005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
power15..no luzik ale moze ktos mi odpowie na to? czy mozna mieszac ze soba tabletki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolagen - sogi

Następny temat

Naciągnięcie czwórki!!!

WHEY premium