SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klate

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
Ja mam takie cwiczenia
Ławka prosta szeroki rostaw rak i waski
Ławka 15 stopni w dol
Ławka 30 stopni w gore
Rozpietki
Czy moglbym cos dodac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
inne partie mięśni mógłbyś dodać.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
Mam inne partie ale te cwiczenia tylko na klate .moge cos dodac jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
przy założeniu że plan jest dobrze skonstruowany oraz że jest odpowiedni dla Ciebie(w co mocno wątpię) to nie ma takiej potrzeby

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
W ostatnich dwuch tygodni moja sila bardzo wzrosła. Dzisiaj sobie zalorzylem 67.5 kg i dalem rade 10 razy potem po 10 minutowej przerwie założyłem 80 kg i dalem rade 3 razy i na koncu 85 kg i dalem rade jeden raz. Jak myslicie teraz mam szanse do 100 kg podbić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Ja tam twierdze ze bys dal rade. Trening typowo pod WL odpowiednia suplementacja i jedzonko i w 3-4 miechy na 30 kg jest do zrobienia. Na poczatku zabawy z silownia wynik idzie jak burza. Sam osobiscie prowadzilem chlopaka ktory pierwszy raz na silowni wycisl 60kg z 2-3 razy a po 14 tyg zrobil 95x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
. 30kg nawet dla początkujących to zbyt duzy progres jak na tak krotki czas. To by bylo 10kg co miecha. Prxy założeniu ze trenuje raz na tydzien yo co trening bilby rekord o 2.5kg...


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-04-17 15:23:14

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
Mi brakuje 15 kg a w ostatnim tygodniu zwiekszylem rekord o 5 kg. A nawet przy zalozenie ze bede 2.5 KG TYGODNIOWO WIECEJ BRAL TO POTRZEBUJE poltora miesiaca xd a mam ponad 2 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a to kiedy się teraz wakacje zaczynają? Nie w czerwcu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
W lipcu do technikum chodze xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybor treningu do spalenia tkanki tluszczowej

Następny temat

Sztanga i drążek na domową siłownię.

WHEY premium