SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybor treningu do spalenia tkanki tluszczowej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Witam, przychodze w celu otrzymania informacji na temat doboru treningu, moim celem jest zrzucic duzo tkanki tluszczowej i to jest moj glowny cel, wiem rowniez ze musze stosowac trening cardio ale nie o takie informacje mi chodzi, potrzebuje porady na temat treningu silowego potrzebny mi jest taki trening silowy ktory rozwijalby miesnie jednoczesnie wspomagajac palenie tkanki tluszczowej mam troche pojecia na ten temat ale niewystarczajaco myslalem o domowych formach crossfitu do ktorych nie sa wymagane sprzety ale nie jestem co do tego pewien takze prosze o porade. Jakbym pomylil tematy to przepraszam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a czym są spowodowane Twe wątpliwosci? Czy ćwiczenia crossfitowe będą dla Ciebie odpowiednie? Jeśli dasz radę wykonywać te,do których sprzetu nie trzeba jak np wskoki na skrzynie czy burpees to możesz je wpleść do planu.

Jedna uwaga. Rozwijanie mięśnie i palenie tłuszczu jeśli wychodzi to tylko początkującym, którzy dopiero zaczynają. Są to dwa sprzeczne cele, wymagające ułożenia diety albo pod jeden albo pod drugi cel.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
kazdy trening bedzie spelnial kryteria które podajesz
sukces tego efektu bedzie zalezał od ilośc i jakosc jedzenia

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór sztangi - prośba o poradę

Następny temat

Wyciskanie na klate

WHEY premium