SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5460
Sprawa jest nastepująca
Moi 2 kumple wyciskają podobno coś ponad 90kg/1raz, (co mnie bardzo dziwi bo nie mają raczej pojęcia o treningach...) Ja wyciskam ponad 70, może 80kg. Trenuje raczej na mase nie na siłe, ale chce wyciskac więcej od nich, a wiem, ze będzie to możliwe. Do tej pory nie przykładałem sie do klatki wogóle. Wykonywałem po kilkanaście powtórzeń, bo nie zalezało mi na jej masie, poniewaz wydawała mi sie i tak dosyć rozwinięta. Jak powinien wyglądać mój trening klatki w celu doścignięcia ich? Po jakim mniej więcej czasie bedzie mozliwe wyciśnięcie tyle co oni? Wiem ze nie da sie tego określić, ale tak średnio...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 947
Olej jakis frajerow, cwicz dla siebie a nie dla kogos, jesli jestes zadowolony ze swoich rezultatow w masie to olej ich a za jakis czas idac swoim tempem jestem przekonany ze "pokazesz im kto jest lepszy"

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16416
jezeli wyciskales po kilkanascie powtorzen to teraz polecam trening 6x6
6serii po 6 powtorzen
jeseli pojdzie 6x6 to dokladasz 2kg (po 1kg na strone)jezeli nie zrobisz 6pelnych serii to stoisz na tym samym ciezarze i dopiero jak zrobisz 6pelnych serii to dodajesz ciezar
mysle ze na poczatek to bedzie dobry trening
oczywiscie chodzi o wyciskanie sztangi lezac na plaskiej
i jeszcze wyciskanie sztangielek na skosie mlotkowo 4serie po 8powt.
do tego mozesz dodac pompki na poreczach i tutaj 5x5 i polega to na tej samej zasadzie (zakladaj ciezar na pas)
podsumowujac:
1.wyc sztangi lezac na plaskiej 6x6
2.wyc sztangielak mlotkowo na skosie 4x8
3.pompki na poreczach 5x5

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 879
Każdy jest inny. Oni mogą olewać trening i rosnąć.. Tobie może zależec a nie będziesz miał takich przyrostów. Trening wyżej jest dobry na początek. Jeśli chcesz przybrać na sile.. poczytaj atlas, tam też znajdziesz potrzebne informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 7997 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70847
zbuduj trening tak zebys mial 2 treningi klatki w tyg albo zeby trening klatki wychodzil np co 5 dni

przykladowo
w pon
skos w dol 5x5

w czw
plaska 5x5
skos w gore ze sztangielkami 3x8 (lekko)

i to wystarczy mi po czyms takim poszla sila na klatke ladnie a nie jestem z tych co latwo robią postępy uwierz mi
ciezaru dodawalem co 2 tyg

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2083 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39361
..nie stawiaj sobie takich celow,
co to za cel cwiczyc zeby sie popisac przed kumplami,
sila nie jest wykladnikiem wszystkiego ,
popatrz na posty podwieszone,uloz plan i dojdziesz i ponad 90,
tylko cwicz sumiennie i efekty przyjdą
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
w styczniu zaczałem cwiczyc i moim treningem weszło mi 30kg na wyciskanie na ławce prostej (z 50kg na 80kg) dla mnie bardzo duzo szczególnie dlatego ze 2 kolegów cwiczy pół roku i wyciskaja po 94 i 92 kg oto mój trening na klatke:
ławka prosta 5 serii po 8 powtórzeń albo jak najwiecej ile możesz ale ciężar musi być duzy
ławka skos w góre 5 serii po 8 powtórzen (lub wiecej jak wyzej)ciezar około 8kg mniejszy niz na prostej
ławka skos w dół 5 serii po ile możesz (tak jak wyżej)ciezkość nakładu tak jak na ławce prostej

nadal lece na tym treningu i jestem bardzo zadowolony nigdy wcześniej nigdzie nie cwiczyłem zacząłem dopiero w styczniu
aha i pamietajcie o treningu tricepsów bo one duzo daja przy wyciskaniu
prosze o ocene treningu

Podziel Się Z Tym Co Nie Jadł Od Wczoraj Jak Nie To Ku**o Konaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha te 30 kg weszło mi w 40 dni klatka z tricepsami 2 razy w tygodniu a reszte sobie rozplanuj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17642
moim zdaniem tren. roni syf :P
Siła z czasem przyjdzie, wygląd !! Ćwicz dla siebie, nie dla innych bo tak to nigdy siebie nie zadowolisz.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak myślałem ze syf ale ja z jego efektu jestem bardzo zadowolony
Tym bardziej że nie mam żadnej diety- jem to co mama zrobi na obiad a najczesciej mam zupe tylko Dla mnie 30kg w 40 dni to jest bardzo dużo ale jesli dla was nie to oki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha gdy tylko czułem że ten ciężar sztangi biore już spokojnie na serie dokładałem 5 kg i robiłem dalej serie i wchodziło na wycisk aż stojaki drżały

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska do korekty.

Następny temat

trening na mase do oceny!!!

sosy