SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskamy z Jaworem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 75718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Dzięki wszystkim
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
maceek
Gratulacje Jawor!!!

P.S. nikt nie zapytał to ja zapytam...a dlaczego 2


dlaczego 2-gi --bo nie 4-ty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Dzisiaj dostałem datę przyjęcia do szpitala w celu usprawnienia kikuta nogi po amputacji mam się zgłosić w szpitalu 02.08.br--trochę odległy dla mnie termin ze względu na zbiórkę na protezę dla mnie trochę długo nie będę mógł uruchomić tych pieniędzy ze względu na zabieg i gojenie się miejsc po zabiegu ,a chcę je wykorzystać w maksymalnie przydatny sposób--ortopeda trochę roboty będzie miał różne rzeczy przeszkadzają mi w kikucie w normalnym funkcjonowaniu.
Powiedzieli nawet że bardzo dobrze sobie radze z tym co mam bo większość amputantów mając moją dolegliwość nawet nie założy protezy ze względu na ból ,myślę że to jest sprawa hartu ducha spowodowana pracą i sportem .
Dokucza mi między innymi i sprawia ból przy zakładaniu protezy i chodzeniu--- nerwiak który jest wynikiem naturalnego procesu gojenia się przeciętego nerwu.
- gdy nerwiak znajduje się bardzo powierzchownie (wadliwy kikut), na skutek czego
podlega stałemu uciskowi i drażnieniu w protezie (nerwiak uciskowy)
- gdy nerwiak jest osadzony w rozległej bliźnie, co powoduje jego pociąganie i drażnienie
przy każdym kroku w protezie
Myślę że 02 sierpnia w znacznym stopniu pozbędę się tych i innych dolegliwości i tego się trzymam
A liczyłem że w sierpniu to będę już na nówce śmigał
Proszę o dalszą pomoc w rozpowszechnianiu akcji " wyciskamy z Jaworem" abym miał środki na zakup odpowiedniej protezy oraz za trzymanie kciuków 02. sierpnia ..........abym mógł funkcjonować tak ......................
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Podbiję temat bośmy ucichli z pomysłami.
Moje pomysły:
- w tzw offline mam zamiar porozmawiać z kilkoma osobami które mają spory range na FB żeby podlinkowali zrzutkę, ale co ważne nie chcę tego robić tak jak wcześniej, że wszystko poszło na hura jednego dnia (aż się zrobiły problemy na dzikach) tylko stopniowo co kilka dni
- dobrze by było wrzucić do Aktualności na stronie zrzutki ostatnie informacje czyli 2gie miejsce na MP, wizyty u ortopedy, terapia zajęciowa jakieś podsumowanie, nie wiem kto to może zrobić?

co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi akyualnościami nie głupie. Ja się zadtanawiam jak dotrzeć do nowych odbiorców, ci co zdecydowali się pomóc już pomogli więc poqtórka z rozrywki może nic nie dać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od siebie, na rozruszanie tematu proponuję konkurs. Ostatni wyszedł za łatwy, więc...
Od teraz do Piątku.
Należy odpowiedzieć na pytanie,

ile w Piątek będzie ważył fans?

Zaokrąglamy do kilograma.
W imieniu zwycięzcy zdejmę ze sztangi Jawora, 100PLN.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
TS_Rulezzz
Z tymi akyualnościami nie głupie. Ja się zadtanawiam jak dotrzeć do nowych odbiorców, ci co zdecydowali się pomóc już pomogli więc poqtórka z rozrywki może nic nie dać.

dlatego ja planowałem poprosić kilka osób z dużą liczbą followersów o udostępnienie na swoim wallu info o zrzutce, wydaje mi się że kilka nowych osób może uda się znaleźć, ale pewności nie ma ani co do efektów ani czy się zgodzą, ale bez spróbowania to nie będziemy wiedzieli
ruszam jutro lub w poniedziałek bo dziś muszę szwagra ugościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie zabawa, będzie się działo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
TS_Rulezzz
Będzie zabawa, będzie się działo...
Wysuszy się i masa spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
TS_Rulezzz
Będzie zabawa, będzie się działo...
Wysuszy się i masa spadnie

Jak spadnie tzn że nic nie była warta. Żadna strata wtedy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedzenie na nocnej zmianie czyli 22-6 rano

Następny temat

KNL temat roboczy,kod

WHEY premium