SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskamy z Jaworem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 75579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, rozkrecanie zdechlo zanim sie zaczelo, wplace w imieniu starej gwardii. Widac, ze dzial sie zrobil na tematy konkursowe i testowe tylko, to nikt nie chce sie wychylac. Rozumiem, ocene pozostawiam sobie.

ps. szkoda, bo okazalo sie, ze rodzina Jawora zmierzyla by sie z brakujaca kwota powyzej 15tys, tak nie wiele nam braklo... Ech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Fans - ja Was czytam, ale nie mam pomysłu. W Lejdiskach nie ma nikogo nowego, wszyscy co chcieli pomóc pomogli. Na moje maile wysyłane do fundacji "sportowych" też odzewu żadnego nie mam. Chociaż osobiście myślę, że gdyby takie maile były lepiej napisane np. ze zdjęciami, które teraz Jawor zamieszczał np. z podopiecznymi - to może rekacja by była? Może to jest droga? Wysmażyć listy oficjalne do fundacji Gortata, Lewandowskiego etc.???



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-05-14 14:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
TS_Rulezz - a może zamiast marudzić ("Widać, ze dział sie zrobił na tematy konkursowe i testowe tylko, to nikt nie chce sie wychylać. Rozumiem, ocene pozostawiam sobie."), namówiłbyś Fansa, żeby wrócił i posprzątał??:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12932 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607496
Fans zrobiło się cieplej, dzień dłuższy to i ludzie aktywniej spędzają weekendy a nie przy kompie czy na telefonie. A później po 2-3 dniach człowiek wchodzi na forum i nie ogarnia zaległości Trochę cierpliwości.

Kabo przedstawił dobre pomysły. Trzeba dotrzeć do nowych osób. Jak znajdę trochę czasu, żeby siąść do kompa to spróbuje się jeszcze z pewnymi osobami skontaktować, nie wiem czy to coś da, ale warto próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Ja mogę jeszcze na FB puścić info, no i jak pracodawca dorzuci coś bonusowego z okazji rozliczenia kwartału, to kolejny przelew poleci.

Paatik - a Ty wrzucałaś jakieś info w Lejdis? W dzienniku u siebie czy np. w spamie, bo tam zawsze spory ruch? Jak nie, to warto by tam dać cynk.

Fans - z naszego działu to już kto miał się dorzucić i puścić info dalej, to raczej to zrobił, widocznie ludzie nowych pomysłów nie mają?

Swoją drogą, może ktoś siedzący na fejsowej grupie SFD mógłby tam podbić temat jeszcze raz? Mnie tam nie ma i raczej nie będzie, więc nie wiem czy od czasu poprzednich postów szły jakieś przypomnienia czy nie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
To ja wrzucę info do spamu babskiego.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2018-05-14 19:57:01

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ghorta


Swoją drogą, może ktoś siedzący na fejsowej grupie SFD mógłby tam podbić temat jeszcze raz? Mnie tam nie ma i raczej nie będzie, więc nie wiem czy od czasu poprzednich postów szły jakieś przypomnienia czy nie.



3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedzenie na nocnej zmianie czyli 22-6 rano

Wiecej