SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycinka - czyli T3 i Clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
qrczak przecież nikt wróżką nie jest

Może nie zostać zachwiana równowaga w znaczyny sposób ale nawet jakby to wszystko po pewnym czasie wróci do normy bo nie ma możliwości trwałego uszkodzenia jej funkcjonwania.

Napewno w odblokowaniu pomoże dieta jest tutaj kluczowym elementem, gdzie zawyżasz podaż kaloryczną węglowodanów. Suplementacja l-tyrozyny/ala/oleju lnianego z rybnym także powinny w jakimś stopniu przyczynić się do jak najszybszego wyrwnania się jej funkcjonowania. Jeżeli nie wchodzimy wyżej niż 75-100mg to nie ma za bardzo o co się martwić, wyższe dawki są już groźne a ich skuteczność jest znikomo większa.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
no sog dla pana, oby wiecej takich artykulow :P

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
dobry art, neal dobry info p.s ja sam bede wskakiwał na wyżej wymienine dwa środki przede wszykim z ciekawości siły połączenia
1

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
qra u mnie to bylo 2tyg
spalem po 18h dziennie
buzilem sie tylko dlatego bo bylem glodny


;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
to dobrze Elite dzieki ja mam własnie 14 % i wchodze od dzis na clena z efka i koffa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Mi na t3, clenie i propie przyszlo 3 kg Moze za male dawki t3, max mialem 100 mg ed (trzy tygodniowe mikrocykle). Kilka cm w pasie poszlo, ale to moze od clena i A6W, ogolnie nie warto. Nawet sie zastanawiam czy ten t3 to faktycznie T3 czy nie jakis walek.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sproboje to poalczenie pod koniec maja zobaczymy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
loker to ja nie wiem co ty wyprawiales mi na T3 i clenie ladnie palilo robilem 7on 7of.... dochodzilem do 75mcg T3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sila rzeczy musi palic ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy sprawnosciowe Prewencja Lekki doping

Następny temat

czy dorzucic efedryne?

WHEY premium