SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybite Zeby . Pomoc.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
to bys stracił jeszcze 6 zębów dolnych,dla równowagi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale panowie nie wiemy ile oni mają lat, a jeśki to były mleczaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Byłem u jego rodziców ale oni ciągle kręcą , i przekładają spotkania na kolejne dni ja mam 17 lat a on 20 lat .
Skad taka zasadę wywnioskowałem ze on jest zerem bo to był mój przyjaciel a uderzył mnie i skopał lezącego po głowie .

Po pierwsze lezących się nie bije to raz po drugie swoich się nie ruszą to dwa .
Rozumiem ze człowiek się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ale żeby takie coś zrobić to naprawdę trzeba mieć nie poklei pod sufitem .

I Nie zakładałem tego tematu po to żebyście mi spamowali czy ja mam Mleczki czy nie , bo to wazne nie jest moim zdaniem. tylko po to żebyście dali swoja opinie w tym temacie .



Zmieniony przez - Qlik w dniu 2011-12-11 14:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
dałeś dupy i tyle po pierwsze nie kładzie się na ziemi a po drugie moża też się bronić zasłaniając buźkę rękami ale tak k***a o tym w walce sie nie myśli.
Na forum sie żalisz że jak to gościu nie fair zagrywał adrenalina uderza i sie nad sobą nie panuje.

Wyraziłem opinie za głupotę się płaci. A teraz jak sie bawisz w honorowego wojownika to zapłac za zęby i po temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Do-kła-dnie. Ulica to nie kumple z sekcji. Jeśli ja bym został napadnięty i udałoby mi się kogoś obalić, też bym go butował tak długo, aż nie miałbym pewności że jest już jako zagrożenie zneutralizowane. Nie odwracam się do przeciwnika plecami, jeśli wiem, że może wstać.

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Już przestancie najpierw wszyscy pokazują mu drogę prawną pozniej chłopacy wpadają z dopingu nakrzyczeli wszyscy bedą gitami no proszę was to jest forum publiczne tu może być tyko jedna rada ( siedzą tutaj ludzie od A-Z)i głupie teksty mogą się równać z konsekwencjami do właścicieli forum.

Qlik

Dostałeś Rady takie i takie , to tu musisz podjąć decyzję (rozważną ) a nie siedzieć na forum i dopytywać , PRAWO mówi tak , SUMIENIE mówi TAK wybór JEST TWÓJ.

Ty znasz najlepiej tą sprawe wiesz co i dlaczego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qlik
Byłem u jego rodziców ale oni ciągle kręcą , i przekładają spotkania na kolejne dni ja mam 17 lat a on 20 lat .
Zmieniony przez - Qlik w dniu 2011-12-11 14:06:16


musisz tym rodzicom przedstawić sprawę jasną że nie marz
zamiaru czekać bo czekanie niczego tutaj nie daje a chcesz
tą sprawę załatwić jak najszybciej . jeśli unikają rozmowy
to im to powiedz !! że albo załatwicie to jak ludzie albo prawnie !!
chcesz nowe zęby i ch** , jak nie mają odwagi z tobą porozmawiać
to co w sądzie będą mieli ??

musisz być pewny siebie , choć wiem że inaczej się myśli
jak się ma 17 lat a inaczej jak trochę ponad 20 .

jak mówią że jutro i kręcą to mówisz :
,, ja nie mam zamiaru qrwa czekać , nie mam zębów na razie chcę tą
sprawę załatwić normalnie bez robienia waszemu synowi problemów
z policją i sądami bo doszło do poważnego uszkodzenia mojego
zdrowia !! "

wbijasz na chatę i od razu mówisz że nawet nie chcesz
tej sprawy ponownie roztrząsać bo to jest niepotrzebne
przechodzisz do konkretów !!
mówisz konkretnie że nie zgłaszasz sprawy na policje
bo proponujesz aby pokryli koszty leczenia , a że ta
kwota to nie będą grosze to będzie to na piśmie .

zaproponuj im też aby to oni znalezli jakiegoś taniego
prywatnego dentysty który ci te zęby wstawi , bo to
chyba jest w ich interesie aby zapłacili jak najmniej , co nie ?

proponuje przyjść z rodzicem jako wsparcie psychiczne i wiadomo
że jak ty nie będziesz wiedział co powiedzieć to rodzic to powie,
ale gadać masz ty !! pogadaj z rodzicem jak chcesz tą sprawę
załatwić a reszta dalej się potoczy .


ci ludzie by musieli być poj**ani bez kitu jak by
nie chcieli załatwić tej sprawy w taki sposób !


jak sobie przypomnę tą sprawę z przed kilku lat
a też małolat byłem , to tak sobie myślę że nawet
wdzięczny powinienem być temu gościowi że przyszedł
z rodzicem i chcieli tą sprawę tak załatwić a nie z
policją i jakieś cyrki mi robić pod dzwiami ...

zadzwoń jeszcze do notariusza , przedstaw sprawę i zapytaj
czy zajmuje się wypisywaniem takich dokumentów i ile to kosztuje .
bo jak pamiętam to oni właśnie pare lat temu gadali o notariuszu .

jak nie to do radcy prawni itd. internet masz , numery łatwo
znalesc ... ktos ci zawsze poradzi przez ten telefon kto
się zajmuje takimi sprawami

życzę abyś przed sylwestrem a nawet przed światami miał nowe
zęby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
dokłądnie jak DJ100 napisał.
Jak kontaktujesz się z jego rodzicami to musisz sprawę przedstawić jasno,bo oni tak będą odwlekać sprawę aż "zapomnisz" albo ktoś inny spuści Ci łomot i wtedy stwierdzą ze nie udowodnisz ich synkowi że to on Ci powybijał zęby, a nie ktoś inny.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Cała Sprawę rodzicom przedstawił mój adwokat . wiec nie zj**ałem sprawy czekałem 7 dni na decyzje od rodziców jego . I Dzisiaj dostałem telefon od jego mamy ze nie pokryję kosztów za leczenie moje . Ja jej dałem wybór.

A co do tego ze dałem dupy bo mnie pobił jak miałem zakrywać twarz albo coś jak ja nawet nie wiedziałem ze on mnie uderzy zegnałem się z kolegą dostałem strzała bo on był pijany i coś sobie wkręcił poslizlem się upadłem i odrazu dostałem strzała na zęby z nogi to się za szybko działo i nie spodziewałem się tego ze on wogóle mnie zaatakuje .

Według nie których najlepiej być gitem i za żadne skarby nie iść na policje ale to złe rozwiązanie bo napewno jak by wam się takie coś przydazyło to wiem ze też byscie nie mieli innego wyjscia. nie możecie się postawić w mojej sytuacji bo w niej nie jesteście i może nie których spraw nie rozumiecie ale powiem wam ze 20k ze własnej kieszeni na żeby to ciężko uzbierać a ja nie mam zamiaru np 3 lata chodzić beż zebów .
I czego mam np płacić za kogoś ja tego na pewno bym nie chciał żeby takie coś się stało . I niech on teraz płaci za swoja głupote .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOREK BOKSERSKI W DOMU

Następny temat

Parę kwesti w BJJ

WHEY premium