SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór sztuki walki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Strajgers
A motywacji to mi nie brak.


Ile razy chcesz ćwiczyć tygodniowo? Bo to bardzo istotna kwestia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 76
Tyle ile organizuje trener tygodniowo plus w domu. Czyli 2 razy tygodniowo u trenera i raczej prawie codziennie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 76
Znaczy karate mam 4 treningi w tygodniu, a resztę mógłbym 2 razy tygodniowo plus treningi w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 76
MMA
Strajgers
...czy jest szansa abym odniósl jakikolwiek sukces skoro na mojej sali już ćwiczą 4 latki.
Wcześniej nic nie pisałeś o sukcesie:
Strajgers
Chciałbym ćwiczyć sztuki walki z następujących powodów:
-jestem fanem sportów walki ( UFC, KSW, WBC, WKF itd.)
-chcę się nauczyć samoobrony, czuć się bezpiecznie na ulicy
-chcę mieć aktywność fizyczną bo od zawsze byłem aktywny fizycznie.
Poza tym, co dla Ciebie oznacza jakikolwiek sukces? Mistrz regionu? Mistrz Polski? Zdobycie pasa/stopnia?
No i sądzisz, że w Polsce 4 latki świadomie trenują? To dzieci przyprowadzone przez rodziców na salę aby się poruszały. To nie jest początek kariery. Większość z nich za rok albo 2 pójdzie na zajęcia taneczne, gimnastykę, pływanie, plastykę, itd.



znaczy no raczej nigdy nie będę zawodowcem, ale chciałbym mieć jakiś wyższy pas w ciągu paru lat, a może kiedyś jakieś amatorskie walki. Zastanawiam się tylko czy już nie jest za późno. Bo mam kolegę z klasy, który ćwiczy karate od 13 lat... No to raczej nigdy mu nie dorównam i nie ma co tu wgl próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strajgers
...Bo mam kolegę z klasy, który ćwiczy karate od 13 lat... No to raczej nigdy mu nie dorównam i nie ma co tu wgl próbować.
Nie chcę Ci źle wróżyć ale nie masz mentalności/podejścia mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 76
Jeżeli tylko jest możliwość, abym go dogonił to zrobię wszystko, aby go przegonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Coraz więcej sprzeczności wyczytuję w twoich wypowiedziach. Najpierw pytasz co wybrać aby się rozwijać + samoobrona, następnie chcesz odnosić sukcesy, a teraz chcesz nakopać koledze... No i jeszcze gdzieś tam były wzmianki, że nie chcesz dostawać po głowie, ani upaść na nią... No ale mniejsza z tym, jak będziesz chciał to się rozpiszesz w tej sprawie.

Skupmy się na walce z kolegą z Karate. Jak chcesz z nim wygrać w Karate, to ćwicz Karate. A jak sposób na zwycięstwo jest ci obojętny, to lepiej ćwiczyć coś więcej niż samo Karate. A tu masz tak do pooglądania na jasność umysłu:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy jak to kjartate trenuje, bo pdoejdzie do niecgo chłopak spod sklepu i mu sprzeda lufkę, i żadne karate mu nie pomoże.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 76
marcinpruszcz
Coraz więcej sprzeczności wyczytuję w twoich wypowiedziach. Najpierw pytasz co wybrać aby się rozwijać + samoobrona, następnie chcesz odnosić sukcesy, a teraz chcesz nakopać koledze... No i jeszcze gdzieś tam były wzmianki, że nie chcesz dostawać po głowie, ani upaść na nią... No ale mniejsza z tym, jak będziesz chciał to się rozpiszesz w tej sprawie.

Skupmy się na walce z kolegą z Karate. Jak chcesz z nim wygrać w Karate, to ćwicz Karate. A jak sposób na zwycięstwo jest ci obojętny, to lepiej ćwiczyć coś więcej niż samo Karate. A tu masz tak do pooglądania na jasność umysłu:













nie nie nie. Źle zinterpretowałeś moje slowa. Moja wypowiedź odnosiła się do użytkownika MMA, który napisał, ze nie mam mentlaności mistrza. Więc odpisalem mu, że jeżeli jest taka możliwość to zrobię wszystkoa by przegonić mojego kolegę w umiejętnościach. Nic nie napisałem o nakopaniu koledze. Nie chcę nikogo pobić, ani udowodnić mojej dominacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
No to dawaj jasno i konkretnie czego oczekujesz. Mamy cię utwierdzić w wyborze Karate?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybko męczący się bark puchnięcie

Następny temat

Szkoła walki MMA,Box,Muay Thai itp. w pobliżu Wieliczki?

WHEY premium