SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie chwyty dozwolone ****Spam Post****

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170257

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
jestem niezaspokojony wrał

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
to idz wymecz bezplodna gazete

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypomniało mi sie jak lekarka przed wyciaganiem opatrunków pyta sie "dac panu cos na zneczulenie" Tak 0.5l i sledzia i chyba się w****iła bo jak mi za***ała z tymi opatrunkami to prawie z fotelem wstałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
czesc

jak czytalem na poczatku spam jakies 2 lata temu to byl taki poziom ze mozna bylo czegos sie dowiedziec sensownego mozna bylo sie posmiac z zartow na poziomie a teraz to poziom spamu siega dna zupelnego , niektorym starzy powinni poprzegryzac przewody od neta.

nara gangstery

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
zuy dopiero teraz to sobie uświadomiłeś ?

gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
z nudow wchodze do spamu od czasu do czasu z checia napisania czegos ale jak widze te parówy napinajace sie do siebie jak baba cyce podczas karmienia to ...

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
siema
co sie dzieje znowu jakas zadyma ???

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
ta next okazja do napiecia anusa

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
to daj im jeść i pociśnij z grubej rury

ja też nie widzę sensu tu pisania, ale jeszcze czasem sie pojawiają godne uwagi osoby, więc warto wpaść , ale co Ci poradze, ekipa sie rozsypała, Ci co zostali juz tu tak często nie piszą w sumie im sie nie dziwie a ja co Ci mogę powiedzieć, pije winko i zdrowie odwiecznych spamerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
ja się nie napinam
Cześć zuy kabanosie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemanko moze mi ktoś coś powiedzieć ja to wygląda ne debiutach?

Następny temat

Rozpiska 2 cyklu

WHEY premium