SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie chwyty dozwolone ****Spam Post****

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170253

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
dobrze myslisz chudy.ja mam podobny plan.


tyle ze w pierwszej czesci cyklu chce zbudowac miesa troche, przez ten czas efka mysle do 13 tyg jakos, potem prop i wino

mysle metan delikatnie na poczatek ze 20mg bo nie bralem wiec nie wiem jak moj organizm na to zareaguje czy nie pojdzie tluszczu sporo.deca 500mg ew, cypionat 750mg-100mg ew, potem prop 100ed wino 40mg ed przez jakies 8 tyg, zastanawiam sie jeszcze na trenem, czy warto to wbijac na tak amatorskim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
chudy i tak powinno byc zdrowo i bezpiecznie :) z ta waga co ty masz mozesz sobie pozwolic na zabawe powiedzmy wiesz a ja teraz chce jak najwiecej w jak najkrotszym czasie ;) bo ze zrzucaniem nie mam problemu po zatym ciezko bo robota kuzwa tak bym to lepiej zrobil wrrr

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
witam

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
btw klaki mnie tez dopadaja i mi sie wydaje ze jest ich coraz wiecej i sa dluzsze nie da sie jakos tego zatrzymac

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja trenik odpuszczam calkowicie - moglem teraz dostac w super cenie, ale podziekowalem. za bardzo wkurviony sie robie i ten srodek jest niezdrowy (prolaktyny) - wg mnie oczywiscie. no i najgorsze - po odstawieniu spadek androgenow mnie zmiazdzyl. dalej cisnalem ostro i doprowadzilem sie do strasznego przetrenowania.

po prostu psychicznie nie umiem sie przestawic, zeby odpuscic troche, wic wole nie brac srodkow, ktore daja straszna petarde.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czolem leo.

klaki to juz osobna melodia - zaroslem wszedzie, na kapturach mialem niewiele do niedawna, teraz na omie mi zarosly regularnym wlosiem. rzez naprawde jak czlowiek malpa z ochrony wygladam

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
kusisz chudy ta straszna petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
dzieki dziewczyny

Mi kregoslup za bardzo nie przeszkadza,ale piszczele daja o sobie ostro znac jak szybciej chodze ,jak biegne to bolu nie ma ,ale jak mam zrobic szybszy marsz to sie zaczyna robic nie ciekawie ,po paru set metrach chodze jak paralityk na sztywnych nogach

chudy masz racje 107 to jeszcze lightowa waga ,mysle ze do konca cyklu dobije jeszcze min z 5 kg ,wiec wtedy bedzie w miare ok jak na moje 180 cm wzrostu

Dziex za SOGi ,odbiljam

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
naprawde czulem sie jak niezniszczalny, prawdziwy superman. skonczylem hardkorowy trening, budze sie rano i mam ochote wyskoczyc przez sufit - taki pauer, 0 (slownie: zero) zmeczenia.

jechalem po bandzie 6 tygodni, zrobilem mniejsza kontuzje plecow, ktora potem przerodzila sie w powazniejsza znacznie, ponaciagalem sie w chui i najgorsze - po odstawieniu poczulem sie jakbym sie postarzal z 40 lat. regeneracja padla na pysk, na silowni - jak pisalem - nie umielam odpuscic i wpadlem w przeiebane przetrenowanie.

petarda w chui, ale za slaba mam psyche na takie zabawki - caly czas bym to wbijal w koncu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
tez mi sie marzy , tak ze 110 na 8% bf

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemanko moze mi ktoś coś powiedzieć ja to wygląda ne debiutach?

Następny temat

Rozpiska 2 cyklu

WHEY premium