SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpisujcie ile macie w bicepsie ????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94200

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
zary_maste ahh te marzenia

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
dobra dieta,dobry koks heheheh+ odzywki i niema lipy a na treningach niema op*****lania sie.Siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
1 kuracja oma+meta 2 anapolon+ cypionat 3 deka 20 strzałów + teska 20 + 200 mety i jest laga !!!!!Niema lipy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
no cwicze faktycznie od lipca ale pierwsze dwa miechy nieumialem cwiczyc machalem bezsensu dopiero potem kumple nauczyli mnie zmontowalem wyciagi skompletowalem sprzet i wtedy sie zaczely treningi prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
a teraz ide jesc steki i suple nara:DDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
takiego spamu od dawna nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
hahahahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
zary_maste to słabo..
Ja w 2 miesiące z 27 na 56 przeskoczyłem..ale się op*****lałem i dlatego tak lipnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łapa Tylera Durdena %-)

Następny temat

Co to za gryf?

WHEY premium