SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda w czasie treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 919
ja zawsze miedzy seriami wypijam 1-2 lyczki wody.. pomaga, lepiej sie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Tylko nie wypij za dużo naraz bo jest takie nieprzyjemne uczucie
U mnie w lato jak było gorąco (na siłce też błeee) to szło 1.5 - 2 litry spokojnie

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Dzięki za rady. :)
A pytałem, bo gdzies wyczytałem, że mleko jest lepsze od wody, ale chciałem się upewnić, czy w czasie treningu mam je pić zamiast wody :D
Bo aktualnie to pijam dwie szklanki mleka przed i po treningu (zawsze mnie jakoś tak chętka nachodzi :D) no i około od pół do litra wody w czasie treningu.
I chciałem się upewnić, czy dobrze robię :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Mleko po treningu :/ Jak już to z gainerem i najlepiej niskotłuszczowe 3,2% odrazu odpada.Bo dajmy na to że wypijesz 0,5 litra to razem z tym mlekiem wypijesz 16 g tłuszczu a jak na sam napuj to stanowczo za dużo.Bezpośrednio po treninu organizm domaga się ww i aminokwasów.A tłuszcz zwalnia ich wchłanianie.Także bleko po treningu to nie najlepszy pomysł.Po treningu najlepiej carbo z wodą ok 50g a od 0,5 - 1h po treningu solidny niskotłuszczowy posiłek i NIECH MASA BĘDZIE Z TOBĄ pozrdo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
ja ćwicze na siłce w piwnicy, więc wiadomo sterylnie czysto to tam nie jest, a odnośnie wody to ostatnio zobaczyłem w rogu za atlasem kilkadziesiąt a może kilkaset takich pasków co są przy zakrętkach od wody, każdy to wyrywa bo to niewygodne i rzuca w kąt, hehe

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
apropos gdzie da sie kupic tanio 5 litrowe baniaki wody? ^_^

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
biedronka itp

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 919
w marketach sa po niecale 2zl.. na wozku ponad 10 takich butli, to wyglada jakbys w domu nie mial wody.. ale ja tak ponad rok kupuje:PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
biedronki bym nie polecal, po tej wodzie nie najlepiej sie czuje. w lidlu za niecale 1,5 zeta sa piatki wody, ktora smakuje za***iscie, jezeli o smaku w wypadku wody mozemy mowic . robilem dokladnie tak samo, caly wozek wody raz w tygodniu i spokoj. na silke przelewalem do mniejszej butelki. taniej sie nie da (chyba ze mineralka kranowicka )

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
1,75 1.5 litra z liderszajsa ktos przebije?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawe pytanie nt przysiadu

Następny temat

plan na masę do oceny

WHEY premium