SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Daje pare fotek.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Popierwsze pierd*** wszystkich co na mnie jada bo nieznacie mojej sytuacji cwicze 8 mi9echow przez ten czas przytylem 0 ale za to zmiejszyl sie tluszcz choc jest go duzo moja sytuacja wyglada niezaciekawie gdyz niemoge biegac lywac itp z powodu kontuzji nogi chce to zmienic ale na te wakacje. raczej sie nieda bedzie dobrze jak bede biegal d wakacji.
Acha dla tych co sa tacy kozacy napewno niejestescie idealni pamietajcie o tym.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6602
Powodzenia w budowaniu wymarzonej sylwetki .

no signal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej no koledzy cie nie jada tylko ci radza jak masz zrobic =]

ze poprostu nie masz dalej robic masy tylko rzezbe :} ale to jest twoja sprawa co zrobisz, ale jesli mowisz ze masz kontuzje nogi to poczekaj az sie wyleczy i wtedy na maxa jedz z dietka i aerobami :}

powodzenia :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Nie chce nic mowic, ale Fat zrobil 45,5 cm w lapie przez 9 miesiacy, to jest naprawde rewelacyjne osiagnięcie...możesz mi napisac jakie stosujesz cwiczenia, ile razy cwiczysz lapy w ciagu tygodnia, co proponujesz na zastoje bo u mnie nic nie rosnie juz przez dlugi czas,moze jakies suplementy,twoj wynik jest naprawde zaskakujacy dlatego chcialym poznac tajemnice twojego treningu?z gory dzieki, pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Sienios ...
A autor postu niech skończy z bawieniem się w robienie masy i weźmie się za redukcję - bo na razie obrał zła drogę.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
senios :} te 45cm to nie jest sam miesien :} znaczaca tego czesc to tluszczyk ;} takze wez na to poprawke =] i nie zrobil w 9 mies 45cm tylko pewnie zaczynal od okolo 40cm? czyz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Jelsli chodzi o rozmiary to Fat rządzi ze swoimi rozmiarami, zeźba przyjdzie z czasem, ile jeszcze bedziesz jechal na mase??czekam na odpowiedz na moje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj FAT JOE!!!
hehe, ale jadą z tobą, ( zjadacz hot dogów, itp) ale wiem że w ch.. to masz:)
dbaj o kolano, ja powolutku wracam do zdrowia:)
narx i see u w ostropitym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Masowka miala sie zakonczyc w lutym lecz niestety 13 lutego uleglem kontuzji i do czasu wyleczenia kontuzji masowke bede ciagnac dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 877 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9309
Pedros lap sogacza ziomek i wszystkim co wisialem tu dam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUKAJCIE I PISZCIE.

Następny temat

JA

WHEY premium