SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Witam
Schudłem 5kg w 1.5 tygodnia i dalej chodne i z tego powodu bardzo się cieszę, i chcę jeszcze więcej.
I mam takie pytanie:
Czy będzie lepszy trening na masę czy na rzeźbę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Podaj szczególowe dane o sobie, wypłenij ankiete i napisz co jesz.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Mam 17 lat ważę 71 ważyłem 76.
Jadam rano owoce potem obiad i na wieczór już nic.
Co mam robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
1. Wypełnic ankiete szczegółowo.

2. Zacząć jesc wiecej. Głodujesz sie! Dwa posiłki - TYLTKO!!! Twój metabolizm jest spowolniony.

3. Ułozyc diete. Wpierw poczytaj "Podsstawy ukłądania diety" Moralesa, 10 wskazówek zywieniowyh. Oblicz swoje zapotrzebowanie energetyczne. Jais posrt uprawiasz, jak czesto?

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2010-03-02 21:30:37

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
1. Zaraz ułożę.
2. Nie głoduje.
3. Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu jeden raz w tygodniu gram w piłkę 2 godz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
glodujesz kolego. glodzenie sie nie ma nic wspolnego z byciem glodnym. wiem, ze mozna jesc i same owoce w ciagu dnia, np 2kg jablek jest juz ciezko zjesc, kalorii przyjmniesz tyle co nic, glodny nie jestes, ale jesz nie to co trzeba.
nic dziwnego, ze straciles 5kg w poltora tygodnia, normalna rzecz. strac kolejne 5kg w kolejne poltora to pogadamy
zjedziesz gdzies do 68 max i potem jak zaczniesz jesc cokolwiek normalnie waga wroci, standard.
czytaj temat moralesa z gory dzialu o ukladaniu diety i wymysl cos rozsadnego, daj do oceny.
cwicz "na mase" polecam fbw.
wrzuc ta ankiete i jakies foty, bycmoze przesadzasz z wygladem
wiele zrzucic tak czy siak nie mozesz. 8tyg rozsadnej redukcji max i mozesz zbudowac troche miesnia, na lato forma kozak hehe pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
ok.
Jak zrobię dietę to założyć nowy temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
nie zakladaj, pisz w tym. dzis juz jedna osoba zalozyla 3 tematy pod rzad i po drugim mowila, ze to przez pomylke wystarczy

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
Dieta:

Posiłek I 7.00
-3 jajka
-płatki ryżowe

Posiłek II 10.30
-pierś z kurczaka (tylko nie wiem ile)
-garść orzechów włoskich
-1 jabłko, 1 mandarynka i 1 marchewka

Posiłek III 14.30
-ryż braz + kurczak


***TRENING*** 16.00

Posiłek IV 18.00
-ryż biały + kurczak/tuńczyk/ryba

Posiłek V 20.00
-Kanapka z białym serem

Picie: 1.5l wody i 1l zielonej herbaty

Cel: Schudnięcie
Czas: 5 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
I jak?
Posiłek I miał być płatki owsiane.

Zmieniony przez - Karwanos w dniu 2010-03-04 18:25:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne odejmij od tego 300-500 kcal i wszystko podziel na 5 posiłków i będziesz wiedział ile Ci potrzebne składników na dany posiłek

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny masa

Następny temat

Trening boksu/kickboksingu odrzywianie przed i po

WHEY premium