SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wirtualny konkurs- najsilniejszy forumowicz

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
grande ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
pako-16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Ja widziałem jego maxy dla mnie też dziwnie wyglądają, taki ograniczony jakby ruch.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
WODYNA?


wiecie co to "cheat" ruchy?
WODYN na takowych bazuje i wg Mnie sa bardzo dobre

a co by nie mowic, jest silny

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O popatrz... nawet moja ksywka sie pojawiła ale niestety do elity tego forum nie mam co sie porównywac, ale po to cwicze zeby być silnym

Cheat ruchy cheat ruchami, ale jakby tylko trenował tak, a nie ******lił ile by to nie robił później w pełnych zakresach to nikt nic by nie mówił. Ja tez robie półsiady, dociskania i ciagi z ciezarem na podkładkach, ale jest to tylko dodatek do podstawowych cwiczen w pełnych zakresach. A Wodyn robi tylko krótkie (3-5cm ) zakresy i nagle po kilku miesiacach pełnych zakresów + oswajanie sie ze sprzetem wstałby 320 .. wycisnął 260 i pociagnął 310 ... bajki to moze dzieciom opowiadac .
Zreszta załozyciel tematu "Nawracanie niewiernych" sam zachowuje sie czasami nie lepiej niz osoby, które tam cytuje ... ale nie o tym temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
mi Sie wydaje ze "Kaziu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nikt chyba jeszcze Ibok'a nie wymienił

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Wodyn pffff....

WZOREK z tych co pamietam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ogólnie = Ibok
na ławce = WZOREK

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2007-06-16 17:36:13

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia:) jojo

Następny temat

Pytanko

WHEY premium