SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol Potwornie bolesne iniekcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Ankieta :

1. WIEK: 20
2. WAGA: 81
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:
-udo: 64
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: 3000kcal
-białko: 225
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron prolongatum + wino tabsy
8. TRENING: split 5x w tygodniu
9. CEL CYKLU: poprawa estetyki sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jakiś czas temu
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: 145


Witam serdecznie. Mam problem , ponieważ bije wino z "malay tiger" jestem już po 3 strzałach i każdy z nich objawia się ogromnym bólem który to nasila się z każdą godziną do takiego stopnia że bolą mnie mocno uda podczas chodzenia (bije w prosty uda) a nawet u niemożliwa mi ten ból poruszanie się a bieganie odpada kompletnie... 1 strzał oddałem w prawe udo w które wcześniej wbijałem tego teścia(podczas poprzedniego cyklu) i ból był ale funkcjonować dało się normalnie(może te udo się przyzwyczaiło do szotów?) , następny oddałem w lewą nogę to ból był taki że nie mogłem spać i praktycznie nie byłem w stanie się poruszać hahaha :D minęły już 2 dni a ta lewa noga nadal mnie boli i w miejscu strzała jest jakby opuchlizna. ( po zrobieniu strzała automatycznie puchnie mi ten mięsień). Dziś rano robiłem 3 strzał w nogę w która oddałem pierwszy i jest znośnie ale boli na tyle że nie ma szans na bieganie. Czy jest to normalne przy inj winie ??? Słyszałem że jest to bolesna zabawa ale nie że aż tak... nie wiem czy mam kontynuować czy obawiać się czegoś... z góry dzięki za odpowiedzi.

zapomniałem dodać używam igieł 5 , 25 mm. Pytałem się kogoś doświadczonego i powiedział że powinny wystarczyć bo uda mam mocno umięśnione wiec głęboko nie muszę wbijać wiec to raczej nie wina długości igieł ???




Pozdrawiam.




Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-05-02 16:28:23

Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-05-02 16:34:11

Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-05-02 16:39:01

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
uroki srodków na wodzie,trzeba było kupić w tabsach obie wersje i tak mają grupę 17 tak więc tak samo jadą po wątrobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Czyli nabrzmiały mięsień w miejscu inj i bardzo duże bóle to norma ? Pytam bo sie boje ze cos jest nie tak hehe a biorę inj dlatego ze z cos zeby sie bardziej dociac

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Nie to nie norma wbij w bark jak to samo to odsta to

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Miałeś już pisane,nie ryzykowałbym ani ud ani barku na stano ug.Bij w pośladki imo najlepsza opcja a jeszcze lepsza stano oral.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Co masz na myśli pisząc nie ryzykowalbym ?? Śmiesznie to brzmi trochę. Hehe gdzie bym nie wbił to to samo będzie i tak przecież . I btw co jest norma w takim razie

Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-05-02 17:46:09

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ze stano ug chyba było tu i w ogóle najwięcej nieciekawych akcji więc jeżeli już musiałbym mieć coś cięte to wolałbym pośladek niż udo/bark.Co w tym więc śmiesznego?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nic dodac nic ujac jw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Kurde z tym Cięciem to trochę mnie teraz przestraszyłeś : (

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie wbiaj tego,
to co Ci zostalo mozesz przyjac doustnie i dodac tabletki

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormomy, pytanie do speca

Następny temat

Cypionat co po ?

WHEY premium