SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIEKCJE CO GDZIE I JAK>>>????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2929
witam jestem po paru cyklach jednak po zadnym nie nie bylo efektow jakie to mozna sie spodziewac i po opiniach innych cos szlo ale nie tak jak trzeba w tej chwili jestem w 6 tyg enan iran oraz dianabol 10 mg enana daje 500 mg co 4 dni mety nawet dochodzilem do 5 tablet dziennie czyli 50 mg wiem ze towar pewny bo innych ladnie porobił od tego samego goscia strzały robie najczesniej w bark i w uda teraz zakupilem omke i w ulotce pisze zeby robic zastrzyki w posladki głęboko moze tak samo jest z innymi sterami?? tez trzeba w posladki wtedy najlepiej to dziala??? co myslicie o tym ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
byle bic domiesniowo nie ma znaczenia czy w udo czy w posladki

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2061
wal w dupala smialo igla 4cm , ja ostatnio zalozylem temat bo walilem igla 2.5cm i szlo bezbolesnie i bez krwi , mówili ze za plytko ale dobry koleszka powiedzial ze w tluszczyk tez przejdzie tylko sie wolniej wchlonie jak chcesz to poszukaj bylo niedawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2929
aha wiec moze mi sie wolniej wchlania?? bo dopiero teraz czuje jakies lekkie dzialanie tylko nie wiem czy mety czy enana teraz wale igłą dłuższą tak jak piszesz 4 cm weszla cała zobaczymy jak to bedzie.... a mozesz poszukac ten temat?? bo nei moge znalesc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
w posladki 40mm jest git igla sam takiej uzywam i zawsze jest ok

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2929
no teraz tylko takiej bede uzywal bo poczytalem troche i jak sie wbija plyciej krotsza igłą srodek zaczyna duzo pozniej dzialac to prawda kto sie zna na tym??? a dzis wbilem strzala omy w dupala wczesniej wbijalem enana juz 6 tydzien w udo i bark igłą 2,5cm niby guzów nie bylo wiec mysle ze weszlo w miesien ale za plytko .....i nie rozeszedl sie srodek tak jak powinien a raczej sie jeszcze rozkreca tak czuje.... a teraz jak wbilem głeboko ta ome to puszczam takie pierdy ze laska nie mogla ze mna wysiedziec heheale chociaz smiesznie bylo normalne to?? he
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do Metki ?

Następny temat

Metanabol,metka...

WHEY premium