SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Mam 23 lata wzrost 185 waga 80 mam zakupione winko Depot w strzalach(21) animala flexa, bialko, suer pumpa max , witamini Arsenala, ide do lekarza po hepregen i czytalem troche o tym i mam pytanie?

Ogolnie to mam bardzo male owlosienie ciala bardzo rzadkie wlosy (troche zakola i wypadaja wlosy delikanie powoli ale jest ich coraz mniej tak mi sie wydaje )i ogoolnie malo na nogach i na klacie pojedyncze wloski :D
Wyczytalem iz laczy sie on z receptrorami DHT i moze powodoowac wypadanie wlosow a jak jestem na to podatny i mam ich malo to pojdzie w to ? czy na odwrot ?:D
Moze ktos mial podobny prypdek ^^(problem i go sprawdzil)

MILE widziane komantarze

Wczzesniej trenowalem nie jest to moja pierwsza stycznosc z silownia ale pierwczy planowany cykl DORADZCCIE !! :)

Dieta bedzie ogarnieta wiec tylko o to wczesniejsze pytanie mnie irytuje ;/;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
na pierwszy cykl wybierajac wino solo bedziesz zawiedziony i tak,poleca Ci wlosy jeszcze bardziej po winstrolu.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
to ch** z sterydami :D j**ac nie biore jeszcze ktos niech sie wypowie ^^ to pewne jest ze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
byq1988
to ch** z sterydami :D j**ac nie biore jeszcze ktos niech sie wypowie ^^ to pewne jest ze



Wielu używa winstrolu jako środka przed zawodami razem z trenbolonem, boldenonem i masteronem. Ponieważ łączy się on z receptorami DHT może powodować wypadanie włosów szczególnie u osób z predyspozycjami. Poza tym wpływa negatywnie na profil lipidowy - zostaje zachwiana równowaga pomiędzy dobrym i złym cholesterolem czasami skurcze i w rzadkich przypadkach podwyższone ciśnienie krwi i bóle brzucha.


czy to wpolaczeniu z boldenonem czy od samego wina tez leca wlosy ?
ja niehcce wayc 90 kilo osttanio wazyllem 100 i byla lipa chce na zyle zrobic no ale jka beda mi wlosy lecialy to j**ac ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
obojetnie co bys bil,bez diety zadnej 'zyly' nie zrobisz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
dieta bedzie jest zawse jak sie cwiczy ^^ ale mnie interesuje czy beda wlosy leciec z glowy dobra ide do lekara zaraz to sie go zapytam normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
byq1988
ale mnie interesuje czy beda wlosy leciec z glowy dobra ide do lekara zaraz to sie go zapytam normalnie


byq1988: Dzień dobry, można.
lekarz: Tak, proszę słucham.
byq1988: Będą mi lecieć włosy z głowy jak będę brał Winstrol.
lekarz: ...że, cooo...?
byq1988: No Winstrol ...Stanozolol na siłę?
lekarz: A co to jest..?
byq1988: No steryd.
lekarz: Wybij se z głowy sterydy i w ogóle wyp... z gabinetu i za książki się weź! ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
to mu pwoiem normlanie ze bede bral sterydy neich mi przepisze hepregen bo zpaobiegawczo jak tak powie to mu pwoiem zeby spierdlaal:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Powie Ci żebyś za miskę się wziął anie za sterydy

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
normalnie poszedlem i loozik prepisal mi heparegen:d mowil zebym nie bral ze kiedys gladiatorzy cwiczyli bez tego :D ja mowie e i tak bede bral i niech wypise :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
ale p******isz

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to baba chce schudnac...

Następny temat

Deca + T100 olimp + Jabłczan + Amino

WHEY premium