SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL 2MG TAB

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc czy ktos moze mi pomuc mam zamiar kupic winstrol 2mg tabletki ale niewiem ile i ile powinnienem brac na dzien i jak dlugo myslalem zakupic 200 tabletek czy to malo czy to duzo zeby sie wyzezbic i zgubic troche tluszczu co myslicie
jesli mozecie prosze o rozpisanie dobrego cyklu jeszcze jedno chcialbym dodac mam zamiar to brac bez zadnego innego koksu a jesli to bedzie to deka ale niejestem pewny
prosil bym o opinie czy warto wziasc sam vinstrol jakie beda skutki i efekty ? dzieki !

pawel wraga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
moim zdanie jesli wezmiesz sam winstrol to stracisz kase bo winstrolu zazwyczaj nie bierze sie samego tylko z Deca albo tesciem !! oczywiscie bedziesz mial efekty w postaci przybylej sily i sie troche wyrzezbisz ale nie nie beda to takie efekty jak z polaczeniem innego koxika!! Jest to moje zdanie i kilku moich kumpli i sadze ze jest w tym troche prawdy!!


Gringus

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200tab. to minimum.Osobiście polecam strzały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak dzieki za odpowiedzi mam jeszcze pare pytan ile czasu powinno byc przerwy po pierwszym kulku np teraz jestem na samej metce tez z 200 tab koleczko i niewiem zabardzo czy trzeba zrobic przerwe jesli sie chce zrobic nastepne kuleczko z winstrol tab 2 mg to jest jedno pytanie a drugie to kumpel oferoje mi dece w sume to bardzo tania i orginalna i powiedzial ze jesli skoncze koleczko z metki to moge zrobic sobie z miesiadz przerwy i spokojnie zaczac brac deke a nawed nietrzeba brac zadnej przerwy bo to calkiem inny sterol i inaczej dziala tak ze prosil bym o najlepsza opinie ??? z gory dzieki za informacje !!!!!

pawel wraga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bierzesz teraz metke to pozniej takiej ilosci Wina nawet nie poczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos inny moze chcial by jeszcze sie podzielic wiadolosciami ????? Dzieki

pawel wraga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol.

Następny temat

DROBNE PYTANIE??

Wiecej