SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
SALTED PISTACHIO, 50 gram + woda . Po treningowo. Fajny smak lekki delikatny , podchodzą mi te bialka z "SALTED" w nazwie od SFD Rozpusczzlność Bardzo dobra, generalnie przy uzyciu szejkera zawsze sie rozpuscza.


Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-03-09 13:05:12

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dzisiaj przekopiuje na sklep wszystko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to tak odnośnie opinii dawanych na sklep

„oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem. Na stronie sklepu proszę jedynie napisać krótkie podsumowanie ze względu na limit znaków”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dokładnie bo tak to opinia w połowie ucięta jest, i nic z tego nie wynika.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dlatego wkleja sie je pojedynczo%)
widze, ze brakuje u mnie opinii TOFEE CAFFEE i za ch**a nie pamietam kiedy to zjadlem%)
chyba, ze ktos oj**al u mnie w domu, wiec nie dam opinii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja kroiłem jak mogłem, ale i tak sporo wyszło więc wrzuciłem w trzech "postach" jak macie Panowie taką moc/możliwość to zasugerujcie żeby w opiniach na sklepie nie można było wpisać więcej niż ten limit znaków, bo w sumie nie wiadomo kiedy on jest już osiągnięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Creme Brulee
Jako mąka do gofrów.
Nie za bardzo przypomina smak creme brulee ale posiada przyjemny smak
rozpuszczalność 10/10 zero grudek
Wpasował się idealnie do gofrów, nie czuć posmaku sztuczności, do słodkich wypieków wybornie się nadaje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Creme Brulee
Jako mąka do gofrów.
Nie za bardzo przypomina smak creme brulee ale posiada przyjemny smak
rozpuszczalność 10/10 zero grudek
Wpasował się idealnie do gofrów, nie czuć posmaku sztuczności, do słodkich wypieków wybornie się nadaje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Toffee Coffee
Jako słodzik do kawy inki
smak 7/10
rozpuszczalność 10/10
Mało posmaku toffee ale dużo kawy w związku z tym użyłam go do inki, dzięki temu bardziej przypominała kawe :P Idealnie komponowała się smakowo ! super pianka na wierzchu







Zmieniony przez - Leludzi w dniu 2018-03-14 19:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Chocolate Raspberry
Jako składnik ciasta
Smak: 6/10
Rozpuszczalność: 8/10 trochę grudek
Mało wspólnego z czekoladą jak i z maliną :( Dla mnie za bardzo słodki lecz w przypadku użycia go w cieście dobrze się spisał, po dodaniu kakaa faktycznie przypisałabym go do czekolady :D








Zmieniony przez - Leludzi w dniu 2018-03-14 19:17:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

Następny temat

Fenix ground zero

WHEY premium