SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu (ile porcji) SFD WPC PROTEIN PLUS 50g
- jak została przyrządzona : lody : 1 duży banan, 50 g odżywki białkowej, 150 ml jogurtu naturalnego pitnego, mieszanka posiekanych orzechów ziemnych i nerkowca - około 15 sztuk
- smak banan - ciastko
- rozpuszczalność 10/10 - blenderem
nazwa suplementu (ile porcji) SFD WPC PROTEIN PLUS 30g
- jak została przyrządzona : szejk między treningami
- smak czekolada - malina
- rozpuszczalność 8/10 - trochę trzeba było się natrząsnąć żeby nie było grudek
- ogólne odczucia : smak trcohę zawiódł, ciastka nie czuć w lodach w ogóle, praktycznie czuć jedynie banana, przed dodaniem banana trochę bardziej wyczuwalny posmak ciasteczka ale gdybym nie wiedziała jakiego smaku mam szukać to nie wyczułabym go w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu (ile porcji) SFD WPC PROTEIN PLUS 30g
- jak została przyrządzona : 150 g jogurt naturalny, garść płatków choca pic, garść błonnika w pałeczkach, garść płatków zbożowych, garść rodzynek
- smak biała czekolada - wiśnia
- rozpuszczalność : bez problemu wymieszało się z jogurtem i nie zostawiło grudek
- ogólne odczucia : idealne jako drugie śniadanie. W smaku wyczuwalna wiśnia i czekolada. Nie jest bardzo słodki i mulący. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
- SFD WPC PROTEIN PLUS - 65G
- polewa do potreningowego - płatki słodkie, płatki ryżowe, banan, jabłko
- white chocolate - strawberry
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- truskawka minimalnie wyczuwalna, co dla mnie jest plusem, bo akurat za owocowymi smakami nie przepadam, ogólnie oceniam dobrze, jednak bez rewelacji
- ogólna ocena 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
SFD WPC PROTEIN PLUS - 50G kream brulee
- solo z wodą
- nie przepadam za tym smakiem, więc wiedzialem, ze i tym razem pewnie bedzie po prostu srednio%) nie lubie kremu brulee, wiec jedynym plusem jest to, ze odzywka rozpuszcza sie bardzo dobrze a smak nie jest zbyt intensywny,
- rozpuszczalność - 9/10
- ogólna ocena 6/10
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
250 Gram twarogu , 50 gram białka WPC smak TRUSKAWKA BIAŁA CZEKOLADA ok 150 ml mleka 0.5. Zmiksowane potem wrzucone do zamrażarki na około 2 godziny uzyskało taką fają gestą konstystencję i zjadłem do meczu ligi mistrzów.

Mój faworyt ! w tej postaci smakuje super !! jako deser zamiast słodyczy :)


Zmieniony przez - curzon w dniu 2018-02-21 11:28:46
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
TOFFEE COFFEE

Smak - Bardzo charakterystyczny smak toffee jak dla mnie ta kawał była tam bardzo słabo wyczuwalna. Takie trochę toffee z nutką czegoś mało wyczuwalnego
Rozpuszczalność - 10/10 jeszcze nie miałem problemu aby którekolwiek białko z SFD miało problem z rozpuszczeniem.
Własna opinia - Z racji tego, że jestem wielbicielem zarówno Tofi jak i Kawy liczyłem tutaj na bardzo idealny i mocno wyczuwalny smak jednego i drugiego jednak delikatnie czułem się zawiedzony co oczywiście nie oznacza, że nie zagości już ten smak nigdy więcej u mnie Wręcz przeciwnie! Pozycja którą warto raz na jakiś czas wrzucić do siebie na półkę.
Ocena końcowa - 8/10

CREME BRULEE

Smak - Bardzo ciężko mi określić jak określić smak tego białka tak trochę podchodzącę pod jakiś śmietankowy z aromatem palonego cukru czyli jak na creme brulee przystało :d
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Dość sceptycznie podchodziłem do tego smaku i nie wiedziałem na co się przygotować. Całe szczęście nie odrzucił mnie na starcie a wręcz przeciwnie najbardziej przyciągający w tym białku był zapach :d A jak wiadomo jak coś ładnie pachnie to z automatu mózg przestawia się, że i dobrze będzie smakować :d Tak też było tutaj.
Ocena końcowa - 9/10

SALTED PISTACHIO

Smak - Smak który trafia do mnie prawie za każdym razem jak tylko zamawiam białko Dla mnie mocne TOP 5 ze wszystkich smaków białek SFD
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Nie będę się tutaj za dużo rozwodził jeśli ktoś uwielbia pistacje to w tym białku znajdzie odzwierciedlenie w 100%
Ocena końcowa - 10/10

CHOCOLATE CARAMEL NOUGAT

Smak - Jak dla mnie białko które tak jak pierwsza pozycja z listy przesiąknięta jest smakiem czekolady który zabija pozostałe smaki w tym białku. No i dla mnie sam smak białka jakiś taki mdły.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Nastawiałem się na ten smak bardzo pozytywnie liczyłem, że będzie to bialko z grupy słodkich no i w sumie tak było taka bardziej słodka czekolada Nic poza tym jak dla mnie.
Ocena końcowa - 6/10

CHOCOLATE RASPBERRY

Smak - Sceptycznie nastawiony do smaków owocowych do tej pory ze strachem w oczach mieszałem to białko twierdząc, że chyba będę musiał je wylać :d No ale wiadomo! Szkoda wylewać więc poszło na omleta! I był to traf w 10 jak się potem okazało. Bardzo charakterystyczny zapach jak i smak. Tutaj czekolada nie zdominowała drugiego smaku za co propsy dla producenta.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Pierwsze w życiu owocowe białko które miałem okazje spróbować okazało się nie takie straszne jak przypuszczałem! Smaki bardzo ładnie wyśrodkowane a rozrobione w mniejszej ilości wodzie na omlecie nadało bardzo aromatyczną nutkę malin
Ocena końcowa - 10/10

SALTED PEANUT BUTTER

Smak - Białko chyba zachwalane przez większą ilość użytkowników na forum :D I nie ma co się dziwić słone masło orzechowe to istna petarda! W postaci masła jak i białka smak który będzie u mnie gościł przy każdym zamówieniu.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Idealne połączenie smaków które trafią chyba w każde kubki smakowe! Obok tego smaku nie można przejść obojętnie no chyba, że ktoś nie bardzo lubi masła orzechowego
Ocena końcowa - 10/10

WHITE CHOCOLATE STRAWBERRY

Smak - Dominacja smaku truskawki totalnie jak dla mnie nie wyczuwalny smak białej czekolady. Równie dobrze można potraktować ten smak jak sama truskawka z domieszką czegoś co jest mało wyczuwalne.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Niestety ale to owocowe białko mnie nie zachwyciło o ile bardzo lubię truskawki tak smak truskawki w białku jak dla mnie był wyciągnięty na siłe albo po prostu pozostałe smaki tak go dobiły.
Ocena końcowa - 5/10

COOKIES BANANA

Smak - Tym smakiem też na samą myśl byłem zachwycony ponieważ połączenie ciasteczek z bananem to na ostatniej masie było moim numerem jeden w postaci banana + cookie crisp :d Niestety tutaj trochę brakło tej wyrazistości ciasteczek przybitych przez banana. Mimo wszystko delikatna nutka aromatu ciasteczkowego jest wyczuwalna.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Białko samo w sobie jak najbardziej ok bardzo dobrze się rozpuszcza oba smaki są wyczuwalne więc za bardzo nie ma się do czego przyczepić jedyny minus, że banan zdominował ciasteczko i tylko i wyłącznie za to ocena taka a nie inna. Dla fanów ciasteczek zdecydowanie smak solo ciasteczkowy
Ocena końcowa - 8/10

SALTED CARAMEL

Smak - Kolejny cudowny smak białka! Kolejne must have na półce w domu słony karmel mógł bym jeść garściami! Wiadomo jak bardzo jest kaloryczny ale białko o takim smaku smakuje dokładnie tak samo! Więc bardzo dobra alternatywa :D
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Odżywka białkowa w pełni odzwierciedla połączenie smaków które jest na etykiecie! Zarówno do picia jak i rozrobione w małej ilości wody na omlet! Czy jakąś polewę w każdej ilości smakuje równie genialnie!
Ocena końcowa - 10/10

CHERRY WHITE CHOCOLATE

Smak - Jak we wcześniejszym połaczeniu owoców z biała czekoladą tak tutaj jest bardzo podobnie wiśnia zdominowała biała czekoladę która jest mało wyczuwalna. Wiadomo nie można mieć wszystkiego dlatego jeśli ktoś gustuje w smakach owocowych to tutaj się nie zawiedzie bo wiśnia jest wyczuwalna.
Rozpuszczalność - 10/10
Własna opinia - Chyba jedno z bardziej aromatycznych białek z całej serii przewidzianej do testów. Zaraz po rozrobieniu aromat wiśni unosi się w powietrzu Smak przesiaknięty wisnią i jak dla mnie białej czekolady to tam chyba w ogóle nie ma aczkolwiek z drugiej strony biała czekolada sama w sobie też nie jest jakoś bardzo aromatyczna. Jak dla mnie ten smak to taki typowy średniak ale to tylko moje odczucia
Ocena końcowa - 5/10


Na sam koniec chciał bym bardzo podziękować za możliwość wzięcia udziału w testowaniu w/w wymienionych smaków.
Było mi bardzo miło zostać testerem i wyrazić swoją własną opinię na temat wszystkich w/w smaków
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
- SFD WPC PROTEIN PLUS - 35G
- dodatek do kaszy manny
- white chocolate - strawberry
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- w tym zestawieniu zdecydowanie bardziej podpasował mi ten smak niż w wersji polewy na ryż i owoce, dalej tej truskawki nie czułem, a jedynie białą czekoladę, ale było ok
- ogólna ocena 7.5/10


- SFD WPC PROTEIN PLUS - 25G
- dodatek do serka wiejskiego
- salted peanut butter
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- mój faworyt, zaraz obok słonego karmelu tutaj z racji, że bardzo lubię masło orzechowe smak świetnie mi pasuje, jest wyczuwalna delikatna słoność tego masła co tym bardziej mnie przekonuje, jako dodatek do serka wiejskiego idealnie się komponuje, tym bardziej, że tam dodatkowo leci właśnie masło orzechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
SFD WPC PROTEIN PLUS - 50G czekolada malina
- solo z wodą
- słodkie białko, smakuje bardzo dpodobnie do lidlowskiej czekolady ktora ma dodatek malin. dla mnie znakomity smak, idealny jako dodatek do produktów aby nadac im smaku deseru
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólna ocena 10/10
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu (ile porcji) SFD WPC PROTEIN PLUS 40g
- jak została przyrządzona : dodatek do serka wiejskiego i błonnika
- smak salted peanut butter
- rozpuszczalność 9/10 - z serkiem wiejskim wymieszał się całkiem w porządku po w miarę intensywnym mieszaniu
- ogólne odczucia : do serka wiejskiego fajny dodatek, wyczuwalny posmak orzeszków, spodziewałam się może bardziej intensywnego smaku ale ogólnie 8/10. Zapachu praktycznie nie ma ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Naleśniki : 100 gram wpc smak chocolsde carnel nougst : 100 gram wpc pół szklanki orkiszowej , 2 jajka 200 ml mleka 0,5 szczypta soli na górę odrobina danio

2

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

Następny temat

Fenix ground zero

WHEY premium