SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka prośba o poradę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Panowie jak sądzicie która ławeczka najlepiej mi posłuży. Byłem bardzo do keltona juz przekonany dopóki nie wpadłem na ławkę gorilla sports i mase bardzo pozytywnych komentarzy na jej temat. A wy jak sadzicie? Co byście brali?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
że tak powiem bez znaczenia, poczytaj która ma wiekszą wytrzymałość, jakie rozmairy, konfigurację nachylenia katów, jaki serwis gwarancyjny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Czy ja dobrze rozumiem że jak jest napisane że ławka ma udźwig 200kg to oznacza ze przykładowo moja waga 90kg i waga sztangi 110 to juz maks na jaki mogę sobie pozwolic? Jeśli tak to chyba musze sie grubo zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dopytaj się bo dziwnie to podają nieraz.

Marbo kelton jakoś ok 300 kg mają chyba.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-09-29 21:11:51
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Nie ma żadnego znaczenia , kieruj się cena , poziomem regulacji i udźwigiem.Bralbym ta za 350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
demien
generalnie zawsze warto podpytać sprzedawcy czy max udźwig tyczy się całej konstrukcji czy tylko najsłabszego ogniwa danego sprzętu. W każdym razie im większa wartość,tym możesz być spokojniejszy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ab Wheel dla brzucha.

Następny temat

Wyciąg górny dolny

WHEY premium