SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg górny dolny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 680
Witam :D
Mam pytanie na teamt wyciągu Wyciąg górny i dolny do ćwiczeń Magnus Extreme MX2111

Zamierzam go kupić na allegro i pytanie brzmi .... czy będzie on pasował do ławki MAGNUS MC-L005

I jeżeli ktoś ma lub miał ten wyciąg to prosiłbym o jego opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
myślę ze producent na to pytanie Ci odpowie.

Ale z tego co widzę, ławka MC-L005 nie jest przystosowana do montażu tego wyciągu.

Na uaprtego mozna było by ją przerobić dodając dodatkowe profile i przyspawać, ale to już zabawa jest. I koszt w koncu wyjdzie droższy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 680
Wiesz może jaki wyciąg pasowałby do tej mojej ławeczki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
żaden, bo ona nie ma mocowania na wyciąg, jedynie modlitewniek mozna zamontować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka prośba o poradę

Następny temat

Jak zrobić własną siłownię?

WHEY premium