SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka prośba o opinię nt. planu treningowego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Waga

73

Wzrost

175

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

5 miesięcy

Uprawiane inne sporty

piłka nożna raz w tygodniu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

3200kcal

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

płaskostopie, kontuzja biegacza (piszczele)

Zażywane suplementy

Kompleks Witamin, Magnez + B6, Cynk, WPC, Carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Właśnie, wyniki siłowe nie są adekwatne do tego etapu.
Wskoczyłbyś na za głęboką wodę. Mała modyfikacja, pominąłem ten istotny aspekt.

Myślę, iż etap 4 będzie optymalnym rozwiązaniem i pozwoli Ci się dalej rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
I to mi się podoba :D no to zaczynam etap 4 i dam znać za jakiś czas co z tego wyszło. Dzięki wielkie, SOG Leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
Właściwie to mam jeszcze jedno pytanie. Jak patrzysz na kwestie ćwiczenia brzucha? Czy wystarczy raz w tygodniu czy na koniec każdego dnia treningowego wrzucić jakieś kilka serii na ta partię? Dodam, że mięśnie brzucha to najlepiej wykształcona u mnie partia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz wykonywać x2-3 w tygodniu bezpośrednio po treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
Niedługo wpadnie mi 2 miesiące od kiedy lecę 4 etapem z Twojego linku i z treningu na trening widać postęp :D Może nie siłowy na wszystkich partiach ale na pewno objętościowy i wagowy. Braki w przyroście np na klatce niestety związane są z niepoprawnym rozłożeniem ciężarów w progresie, ale już nad tym pracuje. Na tym etapie mam pytanie, czy po 2 miesiącach warto wejść na etap 5? Czy może jest to sprawa mocno indywidualna i wszystko zależy od tego jak się czuje na siłach? W takim wypadku ile maksymalnie mam ćwiczyć jeden etap - 3 miesiące?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase w domowych warunkach

Następny temat

Trening barków do oceny

WHEY premium