SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wicemistrz Świata na SFD

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dokladnie nie wiem jak to jest z rozmiarami. Ale ja startuje do 125kg waze 114kg i uzywam rozmiaru 56. Jest akurat. Ze stron amerykanskich mozna zamawiac koszulki. Podajac obwod klatki piersioej obod bicepsu i bodajrze barkow. Wszytkie wymiary oczywiscie w calach bez napinania miesnia!! Sam kiedys takie koszulki zamawialem. Wejdz na altaviste wpisz powerlifting albo inzer powinno Ci wyszukac multum takich slepow.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19976
Dzieki Parker za uswiadomienie w kwestii Erektor-a.
Koral - jak zamowisz z powodzeniem koszulke z jakiegos sklepu on-line to poprosze o szczegoly

Pozdrawiam
Roland

Pozdrawiam
Roland

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
na razie nic nie mam,w szukaniu troche przeszkadza mi słaba znajomosc angielskiego:)

"trening to nie wszystko"
koral

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Z niepodawaniem obwodu klatki chodziło mi o podanie go zamiast rozmiaru koszulki. Podanie np. 114 nic nie oznacza, bo największe koszulki to 60 kilka u Inzera. Natomiast, jeśli tylko jest odpowiedni formularz na stronie lub wyraźnie piszą o podaniu wymiarów, to rzeczywiście lepiej podać swoje wymiary,bo asortyment koszulek jednego rozmiaru jest spory, Sam rozmiar klatki nie wystarczy, bo zawodnicy mają różne obwody ramion i może się zdarzyć, że będzie zaburzony przepływ krwi w ramionach.

Czasami można się też naciąć, bo Inzer przysyłał dużo większe numery na kategorie wagową niż wynikałoby to z praktyki. A to po to by nie było zwrotów rozerwanych koszulek.

Z praktyki własnej wiem, że lepiej podać wymiary. Kostium Maratona zamawiałem (jeszcze gdy firma istniała) pod wymiar - nie dało się go założyć wyżej niż do kolan. Niemniej później, po rozciągnięciu okazał się dla mnie idealny! Z koszulką do siadów już było inaczej - mimo podania wymiarów Inzer dał trochę za dużą; trzeba było ją zeszyć.

Pamiętac też trzeba, że często koszulka zbyt obcisła nie pozwala na uzyskanie najwyższego wyniku. Ale w tym względzie musieliby się wypowiedzieć ci zawodnicy, którzy na sobie sprawdzili większą ilość koszulek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
pod jaka nazwe szukac koszulki do wyciskania na stronach inzera?

"trening to nie wszystko"
koral

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
E.H.P.H.D.-shirt?pisza ze to najlepsza koszulka na ławke,czyli do wyciskania?cena 100USD,jest jeszcze HPHD za 58USD i HD za 38
mysle o HPHD, czy ktorys z was jej uzywał?


"trening to nie wszystko"
koral

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Koral tylko EHPHD, ale pojedyńczo tkana(podwójna jest nie dopuszczona w IPF),właśnie ta cena.Tak radził mi niedawno czołowy wyciskacz na świecie.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
sa jeszcze koszulki na http://www.monstermuscle.com/bench-shirts.asp (dzieki spice)moze ktoras z nich?nie mysle o najdrozszej tylko dobrej ale nie musi byc najlepsza jezele sie dowiem ze te tansze sa nic nie warte,pewnie wydam te 100dolców:)

"trening to nie wszystko"
koral

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Tylko EHPHD

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
wie ktos moze co znaczy słowo Velcro?albo denim?

"trening to nie wszystko"
koral

"trening to nie wszystko"
koral

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA-RESZTA ŚWIATA-JEDNAK PORAŻKA

Następny temat

SIŁA WYCISKANIA - spostrzeżenia, rady i pytania

WHEY premium