SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Mam jeszcze pytanko
Moj znajomy bral kreatyne Trec'a
Waga skoczyla mu o 3Kg a sila o 15Kg (tzn 15Kg wiecej podnosi)
Nie robil fazy nasycenia
Pytanie jest takie:
*Czy jaego efekty, jak na wasze profesjonalne oko , sa zadowalajace?
*Jakie Wy mieliscie efekty po pierwszym cyklu kreatyny (bez fazy nasycenia)?

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Mysle ze efekt jest zadowalajacy,z sila mialem podobnie tylko przytylem chyba kolo 5 kg na pierwszym cyklu.Ile bral tej kreatyny? jaki ma staz i ile wazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ważył 60 kg,przez 2 lata nie przytył ani kilograma dopiero po kreatynie 3 kg skoczyło ,siła ekstra poszła do góry -15 kg wiecej na klate,ćwiczył cos niewiele ponad 2 latana samym poczatku brał około 50kg na klate (92cm w klacie),po2 latach brał 75kg na klate(101 cm w klacie),przez 2 lata ćwiczył 2-3 razy w tygodniu po1-1,5 godziny,cwiczył kazdy miesien tylko raz w tygodniu na maxa.Kreatyne brał 42 dni,w dzien treningu brał 2-3g kreatyny+20-30g glukozy z woda przed treningiem i po treningu 2-3g kreatyny+20-30g glukozy z sokiem owocowym,w dzien wolny od treningu 3-4g+30-40g glukozy z sokiem owocowym.

Moze macie jakies wskazowki co do dawkowania bo zaczal teraz 2 cykl i po 2 tygodniach tego cyklu nie ma prawie zadnych postepow

z gory dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7955
ile to bedzie lyzek 30g glukozy,i brac ją na sucho albo rozrabiac w wodzie?

Masa,tego naród potrzebuje!

Altis Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Richie - to chyba bedzie ze 2 czubate, lub nawet pozadnie czubate lyzeczki do herbaty

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7955
a rozrabiac to z wodą?

Masa,tego naród potrzebuje!

Altis Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Lyzeczka od herabty ma ok 5 gram , musisz sypnac okolo 6 nieczubatych lyzek do herbaty zeby wynisolo 30 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tak z woda tylko nie goraca. Mieszasz, mieszasz i chlup taka zawiesinke, pozniej zagladasz na dno szklanki patrzysz czy cos moze jeszcze zostalo, jak tak to dolewasz wody i jeszcze raz chlup! 6 lyzeczek od herabty to ok. 30g glukozy.

Michał G. "GÓRAL"
Nie jestem komercyjny. Udzielam porad, bo to lubie niewazne, ze co 10 min

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Gdzies mozna kupic taka miarke np do kreatyny czy do bialka bo niesamowicie*****owo jest ******lic sie z lyzeczkami a wiadomo ze jedne sa glebsze drugie plytkie i tak dalej.

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Z tego co wiem nie da sie kupic, ale jak poprosisz w ktoryms z forumowych sklepow, to powinienes dostac miareczke(kwestia dogadania sie) Druga sprawa to, ze rozne produkty maja rozna objetosc. Np. 2 miarki jakiegos bialka moze miec 30g, a w tej samej miarce inne bialko moze miec juz tylko 20-25g Ja jak nie mam miarki to wrzucam do pudelka lyzke, ktora caly czas sobie odmierzam odzywke(przynjamniej wiem, ze zawsze biore tyle samo)

Michał G. "GÓRAL"
Nie jestem komercyjny. Udzielam porad, bo to lubie niewazne, ze co 10 min

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Lucka,Zwierza i innych

Następny temat

PROPOZYCJE

WHEY premium