SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze zestawy na redukcje.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Tobie sie nie przyda, ale walilem enana 150mg/week i 25mg atd eod... czyli hrt, a efekt w profilu. ww 4, b 2.5, t 0.5g, 4 posilki dziennie. nastepne podejscie to oczywiscie prop+tren+atd, wtedy juz ma byc fajnie, a nie taki wior ;)

Swoja droga, ostatnio naszla mnie taka refleksja... Poprzednie redukcje robilem na low carbie, meczylem sie z aerobami na rowerku wyliczonymi co do minuty po treningu, jakimis bcaa i innymi shitami. Efekty - gowniane na maksa, jak tlusty w ch** bylem tak pozostawalem bez zmian. W koncu postanowilem, ze zaczynam trenowac 4fun na jakis czas. Przelaczylem sie w tryb 3x w tygodniu - krotkie, intensywne sesje na wolnych ciezarach, tak jak lubie. Zaczalem ponownie biegac, raz-dwa razy w tygodniu. Aby ruszac sie troche wiecej niz zazwyczaj zaczalem czesciej chodzic pieszo na uczelnie i mniej korzystac z komunikacji miejskiej. Jakiez bylo moje zdziwienie jak zrobilem cos, co moge smialo nazwac forma zycia. Bez zadnych liczonych z zegarkiem aerobow, jedzac w p***u smacznych owocow, z 4 posilkami dziennie, z olewaniem posilkow gdy nie chcialo mi sie jesc i tak dalej. Spadki miesa? Zerowe. Moja forma szalu nie robi i moral bylby malo spektakularny gdyby nie bylo tak, ze na mojej silowni wlasciwie wiekszosc osob tak robi forme dla siebie. Laza po gorach, jezdza na rowerze do roboty, biegaja, a jeden z nich ma kable na nogach i 50 w lapie. Geny? A moze po prostu robimy z siebie zawodowcow niepotrzebnie?

Zmieniony przez - setnekonto w dniu 2011-12-27 03:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
bo najlepszym sposobem redukcji tkanki tluszczowej w sportach sylwetkowych sa dlugie aeroby o bardzo niskiej intensywnosci

wstajesz rano, ustawiasz bieznie na lekkie nachylenie /3-5%/ i maszerujesz 1.5-2h w takim tempie zeby sie nie zasapac

ewentualnie idziesz na dlugi spacer

w ten sposob nie obciazasz zbytnio organizmu, nie podbijasz nadmiernie kortyzolu, nie przemeczasz sie /co ma znaczenie bedac na minusie kalorycznym/, a organizm czerpie energie praktycznie wylacznie z tluszczy zapasowych

tylko, ze to strasznie nudny sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Ja własnie w taki sposób podchodzilem mając rano spacer z psem. Tylko było to 30min. Wstawalem, brale. Tylko 10g bcaa i 10 g glutaminy i wychowaniem z domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tez lece na czczo cardio, bieznia 30-35 min
3 mc-e -> -12 kg
tylko , ze ja kocham clen, efe i temu podobne, wiec leca dosc czesto
miesa polecialo troche , ale postanowilem olac
przed cardio tylko clenic, 25 mg johy, kofa i jazda


Zmieniony przez - wylliam w dniu 2011-12-27 09:21:39

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Ja sie szykuje rowniez na redukcje a co myślicie zamiast aerobow interwały? Nie mam za bardzo czasu jezdzic czy biegac minimum 45 minut a tak przy interwałąch koło 20 minut 3 razy w tygodniu i z glowy ;).

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Rano bieganie lub rowerek ewentualnie skakanka minimum 30 minut(dla mnie nie musi to być na czczo). Po południu trening ogólno rozwojowy , po treningu worek minimum 30 minut. Innych sposobów nie próbowałem.Zdażało się,że odpuszczałem trening poranny lub worek.Jednak najlepszą opcją jest nie opuszczanie żadnego treningu.Dieta taka jaką opisałem wcześniej.Dla każdego to kwestia indywidualna dlatego nie rozpisuje w gramach itp.szczerze to nigdy tego nie licze.Do tego propek i jakiś nie drogi dobrze działajacy spalacz,który się sprawdza np.DB. Mi ten system zawsze pomaga osiadnąć cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ile ludz tyle kombinacji,zamieszczalem kiedys fotke z redukcji na tchp-byl cykl tesc deka wino(to swoja droga) plus T3 i clen tussi tez sie przewijalo,obcialem maksymalnie wegle,moje posilki glownie skladaly sie z produktow bialkowych.Trening-serie laczone,potrojne,piramidy i inne kombinacje,4-5 razy w tygodniu bieganie 3-4km.Efektem byla redukcja ze 100kg na 89kg IMO najlepiej wtedy wygladalem mimo utraty tylu kg.Teraz uwazam ze podklad test deka byl zbedny,zamienilbym go na wino solo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Ja uwazam,ze nalezy kierowac sie bardziej intuicyjnie.I zrobic redukcje jak najlatwiej z jak najlepszym efektem bez zbednyck kosztow.A z czasem moze dojdzie sie do takiego etapu,ze redukcja bedzie przyjemnoscia,a nie wyzwaniem.Ilu ludzi tyle pomysłów.Kazdy organizm inaczej zareaguje na pewne sprawy.

Zmieniony przez - SHOGUN w dniu 2011-12-27 15:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
testosteron i efedryna. proste i jakze przyjemne - z dreszczykiem emocji bym powiedzial

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Greg jak będziesz chciał dorzucić jakiegoś spalacza
do clenu to polecam Tobie coś na geranium od tego
gówna można się ugotować od środka ( )
jak na DNP choć nie brałem .

ja głupi byłem że wziąłem dla próby na raz 2 czy 3 kapsułki !!
nie pamiętam dokładnie ponad pół roku temu to było
byłem ciekawy czy mnie pobudzi bo nic mnie nie rusza od paru lat .
qrwa !! co się stało to myślałem że przekręcę się na 2 świat
po 15 minutach tak oblało mnie potem i zrobiło się tak
gorąco jak bym miał gorączkę , a siedziałem przed kompem .
wchodzę do łazienki ściągam spoconą koszulkę a na całym ciele
czerwone plamy wielkości pięści , wszystko : klata , ręce , barki
a twarz czerwona jak burak . tak spanikowałem że palce
do buzi i starałem się wyrzygać wszystko co mogło być w
żołądku aby to wszystko do końca się nie rozpuściło !
potem cały dzień leżałem zj**any jak by coś zemnie życie wyssało...

mam całą paczkę w sumie i w styczniu zaczynam ponownie
ale na początek 2 kapsy ED po czasie zwiększę jak będzie potrzeba
powinno to ładnie wypalić fat , termogeneza kozak

teraz też biorę stack przed treningowy z geranium
i 5 minut po wypiciu robi mi się tak przyjemnie ciepło
na jakieś 15 minut . pobudzenia niema ale , szybko się
rozgrzewam na treningu .

teraz te ,,suplementy" to mocniejsze od efedryny

wtedy brałem Rocket Fuel z FUSION SUPPLEMENTS
widzę że już go niema w sklepie w którym kupowałem ...
z tej firmy mam też ATD i dorzucam je do redukcji nim wejdę na SAA .



Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2011-12-27 15:52:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Troche głupie pytanie ;p

Następny temat

Oxandrolone , Trenbolon - jaki teraz ?

WHEY premium