SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze zdanie!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Jaki jest wasz stosunek do przepisów gry czy macie szcunek do sedziów , wogóle do gry fair play, np. gdy wiesz że sędzia nie widzi czy okłamiesz by zwyciężyć??jak wpływa na was trener i srodowisko które wywiera presje zwycięzania czy dlatego okłamuja sportowcy.Jak myślicie czy sport wychowuje?? co kształtuje?? charakter??siłe woli??itp., czy wywołuje zbędną agresje, czy raczej daje wyładować agresje, jak oceniacie przeciwnika jak go widzicie przed startem a po starcie.Ogólnie interesuje mnie wasz stosunek do przepisów gry fair play, chodzi o doping itp.

"O sporcie jesteś pokojem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prowokacja to często klucz do sukcesu.
Jak mogę to oszukuje, jak sędzia niewidzi to lekko fauluje, denerwuje przeciwnika, to skutkuje.

liczy się wynik, nie sposób osiągnięcia go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Gorzej jak przeciwnik wie że sędzia nie widzi.Kiedyś byłem na pucharze polski w zapasach, zawodnik wiedział że sędzia stoi z drugiej strony, przepięknie cisnoł mu palec w oko:)A ten mu przy..ł i dostał dyskfalifikacje!!

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Takie coś j/w Per ling opisał to już szczyt chamstwa jak dla mnie :, bo co innego jesli chodzi o sytuacje w grach zespolowych np. w siatkowce czy pilce noznej, typu weszla, wyszla, dotknąl nie dotknąl to w meczu o jakąs stawke ciezko nie skantować .
Ale na podwórku to oczywiscie fair play, dziwne zeby inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Kiedyś chodził filmik z ligi holenderskiej, ale nie mam linka.Piłkarze jednej z druzyn wybili piłkę na aut bo jeden z zawodników drużyny przeciwnej został kontuzjowany.Drużyna która wykonywała aut zachowała się fair i oddała piłke z autu ale piłka wpadał do bramki.Sędzia bramkę uznał, po wznowieniu gry zawodnicy bodaj że byli to piłkarze Ajaksu nie atakowali przeciwników którzy zdobyli bramkę!! wyrównującą, to się nazywa fair play

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
dlatego Ajax to mój ulubiony klub a tej sytuacji nie słyszałem, dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Link był na naszym forum, ale nie wiem gdzie. Na jedne z olimpiad Janusz Sidło doradził Szwedowi jak rzucić osczepem a ten go przerzuciłi zdobył złoto olimpijskie, tak to potrafi tylko polak heheh.

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
http://fair.play.patrz.pl/ tu macie link do tego filmiku z ajaxem a co do fair play, jak sedzia nie widzi, to czasami sobie troche pomagam, to tez jest element gry

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Jednak tam nie było autu źle napisałem

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Gra nie fair play to też ważny element, wiele zespołów trenuje np. wymuszenie karnego, symulacje itd.

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
Ja za to gram fair. Zawsze twardo, do końca, ale fair. Tylko wtedy mam satysfakcje ze zwycięstwa.

Uważajcie na wystające dziury w ścianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wyskok, a trening innych partii mięśni na siłowni

Następny temat

roleczki - barely dead trailer

WHEY premium