SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze czasy na 60M?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
hehe dzieki ale chyba to nie byl az taki wyczyn :>. juz niestety od jakies 5 podst nie trenuje biegów czego w sumie zaluje ale szczerze mowiac bylem zbyd podatny na stres chocaiz nadal jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
a ile masz lat? to mozesz wrocic na bieznie

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
16 :> tylko ze mam problem z astma oskrzelowa i czasami bywa ze nie moge sie przemeczac chociaz i tak trenuje siatkowke czasem kosza i jak mam czas to cos tam porobie na silowni. a co do biegow to wlasciwie moge tylko na krotkie dystanse na dlugich mam problem z oddychaniem ^.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ja w 6 klasie podstawowki ;P mialem 8,0 a teraz nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
jak masz astme to stosuj coś na oskrzele i takie tam różne rzeczy co poprawiają taki stan chorobowy np. jakaś pochodna efedrynyt :p oczywiście żart :p

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
dobre ....

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja mialem cos kolo 8 w 6 klasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
ale czas mieliscie mierzony na jakis zawodach konkretnych czy na stadionie miejskim koles mierzyl stoperem ? hmmm ja do 6 mialbym jeszcze 2 lata treningu ;p to jest chyba tak z 4 podst lub poczatek 5 juz dobrze nie pamietam. ale dobre czasy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 783
8.09 :D

Tylko tenis!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
W liceum miałem 7.2s. Praktycznie co roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Climbing w Bydgoszczy

Następny temat

Pytanie co do sprintu i biegów długodyst.

WHEY premium