SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka Tysona wygra czy przegra

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
nie no panowie po tej walce powiem tylko tyle czas na emeryture....

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tyson ma 38 milionów dolców długów, Bukmacherzy dawali na niego 9 do 1, specjalnie sie podłozył, zaporzyczył sie u kogo mógł i postawił wszystko na siebie, jednym słowem wyruchał wszystkich buehehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
no wyruchal wszystkich teraz jego zaczna ruchac za to ze sie podlozyl

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"specjalnie sie podłozył, zaporzyczył sie u kogo mógł i postawił wszystko na siebie"
raczej na swojego przeciwnika. Jakby postawil na siebie i przegral, to co za interes ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tak pomylilem sie, na swojego przeciwnika, wiadomo o co chodzi. Tak mi sie wydaje ze tak zrobił bo to najlepsza dla niego opcja. Gdybys cie wy z 1 miliona dolarów mogli zrobic 9 to byscie tego nie zrobili? Nie pieeeee***lcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
KLANDERS -tyson to już nie jest numer jeden w świecie.Trzeba to sobie uświadomić.A jeżeli chodzi o propozycje od K-1 to właśnie o to mi chodzi.Teraz to pewno już tylko tam go będą chcieli,choć niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Tyson poewiedział przed walką że może przegrać bo nie jest jeszcze w formie do której cały czas zmierza, ma zakontraktowanych 7 walk w 3 lata, a powiedział że w optymalnej formie będzie w 5. Popracuje jeszcze nad sobą i zrewanżuje się... taką mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Aerts dobrze prawisz dam ci SOGA. Mike nie jest skonczony, dojdzie do siebie i roz***ie kazdego. Puki co czekam na walke Gołota-Ruiz i nadal wierze ze "Polish Hammer" udowodni ze jest najlepszym obecnie bokserem, Goły rządzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ze obecnie nie jest numerem jeden i raczej juz nie bedzie. Jego czas byl 15 lat temu.
Chodzilo mi o to ze jest najlepszym z najlepszych patrzac na przebieg historii /jego nie samowite zwody i atak z doskoku,to bylo to/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Wydaje mi sie ze przez pierwsze 2 rundy byl to stary Mike, duzo ruchu duzo unikow i duzo dynamiki. Komicznie wygladaly 3 prawie sierpy Williamsa przed ktorymi wszystkimi Mike zastosowal ten sam piekielnie szybki unik, tak dluga przerwa robi swoje. To byla walka na wyczucie co i jak, co trzeba jeszcze zrobic zeby wrocic do tego co bylo. Daje mu jeszcze 2 walki na to zeby sie rozkrecil, a wtedy wszystkim pokaze

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do warszawskich chwytaczy!!

Następny temat

Trochę o sanshou/sanda

WHEY premium