SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka Tysona wygra czy przegra

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Szkoda chlopaka w koncu swoje lata ma i juz nigdy nie bedzie chociaz w przyblizonej formie jaka mial kiedys , ale mam nadzieje , ze jeszcze powalczy bo lubie jego styl



pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zauwazylem cos dziwnego, obejzalem teraz Walke jeszcze raz, juz wyspany...Majk po ringu kiedys skakał, biegał, bujał sie na boki, a teraz chodzi wilno jak w kosciele, garde trzyma nisko,ciagle odpoczywa i nie Atakuje, on niechce atakowac tylko blokuje ale czemu ****a? Jakis uraz ma, cos jest nietak mowie wam. TO sie zaczole po Walce z Lewisem. Chyba cos mu dosypuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
szkoda ze sie podlozyl ale ma troszke dlugow wiec nawet jestem w stanie go zrozumiec
szkoda ze tak roz***al hajs i nie mogl zakonczyc godnie kariery tylko musi sie teraz zdzierac z jakimis frajerami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie wiem czy sie podlozyl na 100% ale tak ja bym zrobil i kazdy chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Kurde co jak co ale walka byla dobra! Tyson ruchliwy byl, ale na poczatku. Pozniej to labo jego taktyka (nie dal rady na poczatku wiec musi miec sile na pozniej) albo poprostu slabsza kondycha. Na ostatnich ciosach juz sie w ogole nie zaslanial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
spaliłem i nie obejżałem
śmiejcie się
wie ktoś może kiedy jest jeszcze powtórka??

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
No wlasnie niedawno byla. Mozesz sciagnac sobie walke z mula i dc. Widzialem juz ze kilka osob udostepnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
za długo by to trwało to ściąganie
jaokś przeboleje, kiedyś napewno dadzą jeszcze raz

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
thx bahamut

Co do jego małej aktywności na ringu, inaczej powiem-mniejszej niż zwykle, to myśle że wynikało to z wymogów przeciwnika. Przecież na początku Wiliams był tylko workiem treningowym w drugiej rundzie wyprowadził tylko ładnego lewego sierpowego. Natomiast pod koniec 3 już poprostu nie dał rady tak się ruszać. A jego kondycja była dużo mniejsza niż w walce z Lewisem. Już pod końcem walki mimo lawiny ciosów niespodziewałem się że padnie na dechy, przecież otrzymywał już je od cięższych zawodników (np:Lenox, Holyfield). I wk***ia mnie jak ludzie mówią że "to nie ten sam Tyson" "już się nie podniesie" "nie powinien już walczyć"-jest na to argument-na takiego boksera będziemy czekać pół wieku, i cieszmy się dopóki go mamy i wierzzmy w niego bo nadal moze być najlepszy mimo 38 na karku.

Zauważyłem jedną dziwną rzecz, gdy Tyson w pewnym momencie atakował przeciwnika nagle odszedł ugiął się na nogach i złapał za kolano. Nie pamiętam w której rundzie, jak obejrzeł jeszcze raz to powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
To byla chyba pierwsza runda, prawe kolano. Tez to zauwazylem. Do kocna tego starcia raczej "dreptal" niz sie "bujal". Pozniej bylo troche lepiej ale dynamika zaczela mu spadac od tego chyba momentu.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do warszawskich chwytaczy!!

Następny temat

Trochę o sanshou/sanda

WHEY premium