SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Tsubame33

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cisza być. Bo jak nie to ja też skomentuję te zasady, łącznie z wilksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
paawo
Cisza być. Bo jak nie to ja też skomentuję te zasady, łącznie z wilksem.
A gdzie byłeś jak je ustalano?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Paawo czas na komentowanie zasad był w odpowiednim wątku, PRZED konkursem. Czekałam na wszelkie uwagi i propozycje ale jakoś nikt oprócz Szajby się nie odezwał w dyskusji. A jak komuś się wydaje, że ustalanie zasad, ocenianie innych i prowadzenie konkursu to łatwa sprawa, to niech zrobi własny konkurs i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Cisza być. Bo jak nie to ja też skomentuję te zasady, łącznie z wilksem.

Paawo, komentuj, tylko nade mną się nie znęcaj za bardzo już... bo mi sie odechce tych przysiadów całkiem dzis robiłam próby LB na siłowni:


Viki
A jak komuś się wydaje, że ustalanie zasad, ocenianie innych i prowadzenie konkursu to łatwa sprawa, to niech zrobi własny konkurs i zobaczymy

Viki, ja Ci wcale nie zazdroszczę...


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-22 16:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Tsubame33

Viki, ja Ci wcale nie zazdroszczę...



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-22 16:05:47


Tsu poczekaj, zrobisz kiedyś konkurs to też ci bedę wrzucała próby po 15-30 minut do oglądania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Paawo czas na komentowanie zasad był w odpowiednim wątku, PRZED konkursem. Czekałam na wszelkie uwagi i propozycje ale jakoś nikt oprócz Szajby się nie odezwał w dyskusji. A jak komuś się wydaje, że ustalanie zasad, ocenianie innych i prowadzenie konkursu to łatwa sprawa, to niech zrobi własny konkurs i zobaczymy

Viki, Ty myślisz że ja przeciwko Tobie? Nigdy, przenigdy, a nawet na wskroś i do cna.

ps. A Szajba to nie może płycej i z pochyleniem też porobić?

ps. 2 ja tam i tak swoje wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompki dzisiejsze:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
Podoba mi się Twoja walka o jak najlepszy wynik.
Wyniki wytrzymałościowe super!
Nie wiem czy ktoś w tym dziale jest zdolny osiągnąć lepsze wyniki w tym konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Podoba mi się Twoja walka o jak najlepszy wynik.
Wyniki wytrzymałościowe super!
Nie wiem czy ktoś w tym dziale jest zdolny osiągnąć lepsze wyniki w tym konkursie.

Dziękuję OJan żeby jeszcze technika była lepsza, niestety z tym większy problem... ale i nad tym pracuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
Tsubame33
ojan
Podoba mi się Twoja walka o jak najlepszy wynik.
Wyniki wytrzymałościowe super!
Nie wiem czy ktoś w tym dziale jest zdolny osiągnąć lepsze wyniki w tym konkursie.

Dziękuję OJan żeby jeszcze technika była lepsza, niestety z tym większy problem... ale i nad tym pracuję.
Plank taki trochę męski?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

Następny temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Jezoo

WHEY premium