SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Tsubame33

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
To moze i lepiej, ze zerwalas zylke juz na poczatku, bo nie chcialbym, zeby nasza nowa wojowniczka sie na nas obrazila

Ja się tak szybko nie obrażam tak że spokojnie, można ze mną pożartować, ze mnie też czasem

Paatik, tak się domyślałam, że tu coś takiego jest na rzeczy... ale pewna nie byłam.
Ale po Panu Janku to bym się nie spodziewała no...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Paatik
Paawo - bo ja rozmaitość lubię.
A Pan Jan tylko plank i winko, wiśnie z nalewki i plank, plank i wiśnie, winko i plank...
Dobrze, że na końcu są kropki świadczące o nie wymienieniu wszystkiego co robię . Przyznaję, że plank jest ważny dla mnie a codzienny trening utrzymuje zdolność do jego wykonania.

Dygresja o planku zrodziła się z komentarza Viki do wcześniejszych pompek oraz stwierdzenia przez Tsuname braku techniki wykonywania ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Dygresja o planku zrodziła się z komentarza Viki do wcześniejszych pompek oraz stwierdzenia przez Tsuname braku techniki wykonywania ćwiczenia.

Że Fanss ma skłonność do skojarzeń już gdzieś czytałam, ale że Pan to jeszcze nie zdążyłam cóż... bede mieć to na uwadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja to już na te przechwałki ojana o ilości planków na dzień przestałem zwracać uwagę, wszak w 35+ .... bez filmiku się nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
kabo9
ja to już na te przechwałki ojana o ilości planków na dzień przestałem zwracać uwagę, wszak w 35+ .... bez filmiku się nie liczy
Nigdzie się nie przechwalałem
Czasem wspominałem o plankach dynamicznych z głębokimi wrażeniami
Przestałem gdyż niektórych to bolało

Tsuname - mam różne skojarzenia i nie zawsze wszystko mi się z jednym kojarzy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
kabo9
ja to już na te przechwałki ojana o ilości planków na dzień przestałem zwracać uwagę, wszak w 35+ .... bez filmiku się nie liczy


Padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
ja to już na te przechwałki ojana o ilości planków na dzień przestałem zwracać uwagę, wszak w 35+ .... bez filmiku się nie liczy

Ja bym chyba nie chciała Pana Jana prowokować do takich filmików
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu, dlatego ze mną rozmawiaj ja jestem grzeczny, mówię dzień dobry, przepraszam i w ogóle. Pojęcia nie miałem o jakim planku mowa, daje internetowe słowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Tsu, dlatego ze mną rozmawiaj ja jestem grzeczny, mówię dzień dobry, przepraszam i w ogóle. Pojęcia nie miałem o jakim planku mowa, daje internetowe słowo.

I w dodatku jeszcze całkiem merytoryczny, jak potrzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

Następny temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Jezoo

WHEY premium