SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga a początkowe wyciskanie na ławce poziomej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
Ćwicz ćwicz ja kiedy pierwszy raz złapałem za sztangę to ledwo 30kg-35kg wyciskałem

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
bronkz mówisz, że w 2-3 lata dojdzie do 100kg? Ja w rok z 60kg na klatę doszedłem do 104kg na płaskiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
do autora, jak z dnia na dzień przeszedłeś z 58 na 70 kilo to 100 wyciśniesz za mniej więcej 2-3 dni A tak na poważnie to siła przyjdzie z czasem, wprowadź progresję do ćwiczeń jak do tej pory tego nie zrobiłeś. Na mnie to podziałało za***iście. Ale pamiętaj że masz dopiero 14 lat, więc się nie zrażaj jak będzie szło wolno, siła z wiekiem i przyjdzie jeszcze

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
w 3 lata do 120-130 dojdzie spokojnie ;p
chyba ze zje**** genetyka..

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
Laciu1992

a Ty jestes nim? skąd możesz wiedzieć w ile on może zrobić taki wynik? Powiedziałem od czego to zależy i jak bedzie siedział przed kompem to może zapomnieć o takim wyniku. A to czy przez ten czas dojdzie do takiego wycisku zalezy tylko i wyłącznie od chęci i genetyki.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1296
Myślę że szybko Ci siła skoczy, ja też zaczynałem mając niecałe 15 lat i przy wzroście 181 ważąc 90 kg brałem 60kg, potem siła zaczęła iść w miarę, po roku z hakiem brałem 100kg. Diety nie stosowałem (głupi byłem), piłem dużo alkoholu i ćwiczyłem bardzo nieregularnie. Więc jeśli się przyłożysz do treningów i będziesz przestrzegał diety to Twoje wyniki będą sporo lepsze ;p

"Im wyżej mierzysz, tym niżej możesz spaść"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie siłowni z piłką nożną

Następny temat

Siłownia 15 lat.

WHEY premium