SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważne pytanie dot. diety i odżywek !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Witam.
Postaram się wszystko w skrócie. 19 lat, waga 63 kg wzrost 173 cm. Trenuje od października, cały czas FBW. Od grudnia jestem na kreie-Olimp Mega Tabs, bez diety co wiem jest błędem Jakieś tam efekty są. Bardzo zależy mi na przytyciu. Zakupiłem Mutant mass 6,8 kg, z braku wolnych w najbliższym czasie terminów u dietetyka ustaliłem sobie sam dietę. Kalkulator Bmr wyliczył mi : Kalorie-2880,węglowodany-396,białko-108,tłuszcz-96, przy zaznaczonej dużej aktywności fizycznej (3-5 treningów tygodniowo). Dieta którą ustaliłem + mutant mass (130 gr x 2 w ciągu dnia) dało mi wynik : kalorie: 3037, białko-154, węgl-478 oraz tłuszcze -50g. Jest to na pewno diametralna zmiana w moim żywieniu, Nie dawno kumpel mi mówił, że jego kolega miał za dużo białka i mu coś powstało na nerkach czy gdzieś tam, w każdym razie problemy zdrowotne. Co uważancie, czy ta ilośc nie jest zbyt duża ?? I czy mogę brać krete jeszcze jeden miesiąc wraz z gainerem ???? Proszę o szegółową odpowiedź. Z góry dzięki

shelbygt500

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Mam to w c***u, czy ty napiszesz mi co i gdzie dlaczego. Jeżeli tak sie na tym znasz, to czemu jaki pisałeś wcześniej masz ten swój bojler zamiast kaloryfera. I widocznie jesteś tak ślepy albo nie ogarnięty, że nie wywnioskowałeś z moich wcześniejszych wypowiedzi że dieta była ustalana z myślą że nie będe już pracował, ale cały czas pracuje. Dobra. Skończmy już tą bezsensowną dyskusje

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty 3 tys. kalorii nie możesz dostarczyć z pożywienia, że aż 260g Mutanta jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Jeszcze nie jem, z braku czasu np w pracy albo załóżmy za parę miechów w szkole, nie jestem w stanie tyle jeść. Mi chodzi tylko o sprawy zdrowotne, czy nie nic po takich ilościach minie będzie ???

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym 260g prochu nie jadł, nic Ci nie będzie, ale tyle cukrów pochłoniesz, masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
jutro wrzucę dietę, rzucisz na nią oko ?

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Zalejesz się smalcem po tym tylko.

Tłuszcze podbij do 115g np orzechami.
Białko również w górę do minimum 140g.
Węgle bym ograniczył do ok 200g i obserwował co się dzieje.

Duża aktywność fizyczna to nie treningi 5 X WEEK po godzinie!
Jakbyś ciężko pracowała fizycznie po 10h to co innego.

Zmieniony przez - w0Nski w dniu 2014-01-03 00:31:06

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jakoś nie widać tej diety, chyba nie masz zamiaru jej wkleić bo spamujesz tematami na forum i myslisz ze ktoś Ci bez tej rozpiski przytaknie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Anubis, diety nie wstawiłem z braku czasu, więc jak nie wiesz czegoś, to nie Pier**l z łaski swojej :) A co do pracy, to owszem pracuje ciężko, na magazynie gdzie spędzam średnio 10 a nawet wiecej godzin. I Cały czas się tam nap*****la, jeżeli macie oczywiście pojęcie jak wygląda praca na magazynie, bo a każdym jest inaczej ale akurat na moim jest zap*****l. Skeba, białko mam 154, więc jak mam podwyższyć do 140 ??

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shelbygt500
Anubis, diety nie wstawiłem z braku czasu, więc jak nie wiesz czegoś, to nie Pier**l z łaski swojej :) A co do pracy, to owszem pracuje ciężko, na magazynie gdzie spędzam średnio 10 a nawet wiecej godzin. I Cały czas się tam nap*****la, jeżeli macie oczywiście pojęcie jak wygląda praca na magazynie, bo a każdym jest inaczej ale akurat na moim jest zap*****l. Skeba, białko mam 154, więc jak mam podwyższyć do 140 ??


Nie rozumiem ostatniego zdania. Masz 154 i chcesz podwyższyć do 140? Jak to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
YYy sorry, to miało byc do wonskiego, skoro pisze że mam dać w góre białko do 140, mając 154 to nie wydaje Ci sie to dziwne ?

shelbygt500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec Taurine 900 Pilne !!!

Następny temat

beta alanina wzrost sily

WHEY premium