SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W pogoni za upragnioną masą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
dzis dzien treningowy lecz silownia zamknieta... jutro pocwicze :) juz nie moge sie doczekac, stesknilem sie za tym żelastwem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
a mam pytanie. lepsze efekty zrobilbym na fbw? czy pozostac na splicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
wyglądasz jak prawie ja:D Ino mnie troszkę podlało i jak powiedział Dawid , chyba dobry szkielet , dowalisz mięcha i będzie super:)
Spilt jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11424
Ja bym proponował podstawowe cwiczenie, siady, wisola, wyciskania raczej w formie FBW - staraj sie trzymac technike i z treningu na treninig poprawiac rezultaty - przy dobrej misce nie ma mowy zeby nie szlo.. Silniejszy = wiekszy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
dzieki :) codziennie makaron lub ryz, zadko ziemniaki. piers z kurczaka lub indyka, czasem filet z rybki jakiejs. jajeczka oczywiscie, mleko( duzo mleka) ... nie jem fastfodow ani slodyczy. jak smarze to na oliwie z pestek winogron albo oliwie z oliwek. maslo orzechowe i pieczywo. to sa glowne skladniki diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
dzis trening bicepsa i klatki. przedtreningowka daje rade bo strasznie mnie spompowalo. trening rewelacja widac duza roznice pomiedzy dniem dzisiejszym a miesiacem temu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Już po msc widzisz dużą różnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ukryty talent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Niech Bóg mu da
Ja tam po prawie pół roku widziałem lekkie zmiany, ale po 4msc opyerdalania się widzę bebech;D Więc jednak jest jakaś zmiana:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, jesteś patyk, ale proporcjonalny. Dobre zarysy mięśni. Tyraj tak dalej. Jest OK.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady na jednej nodze - 30 stopni? Jakie to są przysiady

Następny temat

DT by Don Juan - nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera ;)

WHEY premium