SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W pogoni za upragnioną masą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
do tej pory nie robilem nog. od dzis zaczalem sie brac za nie :) tak je zmeczylem ze jutro nie bede potrafil chodzic :) hahah kiedys robilem wiec wiem co mowie. padalem na ulicy bo nie czulem nog :D poza tym robilem bary i czuje progres silowy :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Nogi trzeba robić :)
kiedyś robiłem nogi i barki to na mnie krzyczeli strasznie :D
"powinieneś poświecić osobny dzień na nogi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
juz robie, bo to wazne ze wzgledu ze jest to duzy miesien ktory wytwarza testosteron, hormon wzrostu ktory zwieksza miesnie calego ciala :) moje nogi sa proporcjonalne do ciala ale cwicze i bede cwiczyl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym testosteronem to bym tak nie przesadzal bo wszystkie ciezkie cwiczenia mocno go aktywują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
ale robienie nog zwieksza jego zawartosc w organizmie :) da lepsze rezultaty niz bez treningo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
zastanawiam sie nad treningiem 4 razy w tygodniu co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
chce wcisnac kaptury do treningu a dokladniej;
podciaganie sztangi do klatki stojac
sztrugssy hantelkami mlotkowo
sztangielki sztrugsy do tylu
suwnica chwyt za plecami sztrugsy
co sadzicie o tych cwiczeniach na miesien czworoglowy? i gdzie go wcisnac? w trening plecow? i razem z plecami robic 16 serii czy oddzielnie? plecy 16serii i kaptury 8seri?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
jadl ktos ta zdrowa nutelle z forum? nada sie na cyklu masowym jako dodatek do twarogu i nalesnikow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
dzis trening plecow i trica. nie mam juz na nic sily :) trening bardzo ciezki i pompa niesamowita po treningu. duzo jem, dobrze cwicze i dbam o regeneracje plus suplementacja. to jest klucz do upragnionej masy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady na jednej nodze - 30 stopni? Jakie to są przysiady

Następny temat

DT by Don Juan - nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera ;)

Wiecej