SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni rowery,szpam i bajery

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
tak jak patrzę na półkę to mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
jak chcesz coś akcji, to książki Toma Clancy'ego

A mi to już nic nie pomoże, po prostu jestem poyebany


Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2014-06-25 00:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Po niespodziewanym trzęsieniu ziemi z małego angielskiego miasteczka zostają zgliszcza, a z rozłamu powstałego na jego głównej ulicy wydostaje się tajemnicza żółta mgła. Niebawem okazuje się, że dziwna substancja ma zgubny wpływ na ludzi, wywołując w nich ataki skrajnej agresji czy prowadząc do utraty zmysłów. Wkrótce cała Wielka Brytania staje w obliczu pewnej zagłady, która może wydostać się poza wyspy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 627 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3696
Dobry wieczór

"Żeby rosnąć trzeba źreć!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1930
Ojciec Chrzestny zaj**ista książka, również polecam.
Ja tymczasowo czytam Tolkien'a Władca Pierścieni Bractwo Pierścienia, zapowiada się bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 627 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3696
Widzę, że o literaturze mowa to i coś od siebie muszę polecić
Ostatnio się wziąłem za Bukowskiego, kończę 'z szynką raz', godna polecenia
A po Bukowskim sprawdzę tego słynnego Lovecrafta, zobaczy się co warte.

"Żeby rosnąć trzeba źreć!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Lovecraft to dość specyficzne, ja za horrorami nie przepadam.
Fantasy, miecze, magia , elfy, krasnoludy i brak życia polecam
:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Szarego diabła doczytam i coś wymyślę. Dostałem kiedyś od kogoś i leżała, aż w końcu się zabrałem za nią

Koleś się wyebał do domu, kazał małżeństwu kleknąć na przeciwko siebie, typowi kazał długimi gwoździami przybić nogi i łapy żonie, później ten wariacina co się zakradł przybił kolesia, później puknął jego żonę, poszedł po dzieci, powiesił je na ścianie, polał benzyną, podpalił, a później zabił kobite, a na koniec typa

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-06-25 00:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
jeszcze ich tam trochę pomaltretował w międzyczasie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Puszyste Crunchy - deser

Następny temat

Przepisy na posiłki (REDUKCJA) TYLKO WĘGLOWODANY SKOMPLEKSOWANE

WHEY premium