SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W co najlepiej wbijać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
Ja nie wiem w czym niektorzy maja problem
Ja normalnie samemu w dupe, barki i najszersze szoty robie. Trzeba sobie technike wyrobic
Co mnie zaskoczylo przy szotach w najszersze ze w ogole nie czuje zadnego bolu. Jak bym tam nie mial nerwow czy cos a wydawalo mi sie ze bedzie na odwrot

Ogolnie najwygodniej jest dla mnie w uda i dupe. W dupe najwiecej oleju wejdzie, wciskalem nawet po 7ml ale nie polecam tak robic bo miesien moze tego nie przerobic

Swojego czasu jak juz wszedzie mialem zrosty to dobrze wchodzily tez szoty w klate, ale jak ktos nie umie to niech nie robi, bo to trzeba pod odpowiednim katem i trzeba tam miec odpowiednia ilosc miesnia, zeby sie nie przebic na wylot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jesteś the best widać
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam tą stronę wszystko ładnie pokazane co gdzie wbijać https://www.spotinjections.com/index3.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5801 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106191
Może z tym ze jak ktos. ma plus 50 na ręce i wage koło 120 kg to zakres ruchów jest mocno ograniczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
GymAddiction
Polecam tą stronę wszystko ładnie pokazane co gdzie wbijać https://www.spotinjections.com/index3.htm


Kaptur jeszcze ujdzie. Ale jak zobaczyłem biceps i łydkę to aż mnie zatelepalo. Panie Boże, oby nie było zrostów na pośladkach i barakach a więcej nie odpalę roksy na propie. Fajnie, że dałeś ten link. Może warto go podwiesić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kazdy zna ta strone na pamiec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
lodzianin1
Kazdy zna ta strone na pamiec


i to dobre kilka a nawet kilkanascie lat


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2020-09-23 17:22:01
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
2002-20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
krzykacz
Jesteś the best widać


Bez przesady ale po tylu latach to chyba kazdy powinien umiec samemu robic szoty wszedzie

cinamone
w biceps...


W biceps i triceps normalnie robilem, tylko czesto robia sie zapalenia i przeszkadza w treningu
Sa tacy co i w przedramie robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cinamone
GymAddiction
Polecam tą stronę wszystko ładnie pokazane co gdzie wbijać https://www.spotinjections.com/index3.htm


Kaptur jeszcze ujdzie. Ale jak zobaczyłem biceps i łydkę to aż mnie zatelepalo. Panie Boże, oby nie było zrostów na pośladkach i barakach a więcej nie odpalę roksy na propie. Fajnie, że dałeś ten link. Może warto go podwiesić...

Bic i łydka powinno być dopisane nie wbijamy xD Podrzucilem link bo może oszczędzić kłopotu ludziom ładnie pokazane co i gdzie wbijać dodatkowo dla was mniej roboty bo ciągle ludzie pytają o to samo. W sumie strona zagraniczna to jak się komuś chce można zaj**ać zdjęcia i przepisać na artykuł gdzieś na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener cykl

Następny temat

co na drugi cykl

WHEY premium