SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJNA ? Wypowiedz Najmana -odpowiedz Michaela

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze masz i racje, moze straci, choc w to watpie bo facet ma dosc duzy dystans do siebie i mysle ze obruci to na pozytywny wynik. Pozatym, nawet jak straci, to i tak ludzie beda ogladac jego filmiki, radio koksu , kupowac suple wiec...pogadaja, pogadaja i tyle bedzie, zadnych akcji tacy ludzie, dalej beda jesc co im podadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8724
Brawo Michał. Gdy na dniach zobaczyłem wywiad pana N. w którym tak nagle zmienia swoje przyjazne nastawienie ukazane w wywiadzie dla RadioKoksu, szczęka mi opadła dosyć nisko. Do tej pory ciężko mi uwierzyć jak człowiek może być taki dwulicowy. Cieszę się z tego, że na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Jeszcze raz wielkie brawo. Teraz jeszcze niech Robert dołoży swoją cegiełkę:) Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na istotny fakt, mianowicie chodzi mi o to czy pan N. nie weźmie sobie do serca Twojego pomysłu Michał i nie wyjdzie na ring w rytm Mazurka. Jestem w 100% przekonany i nawet widzę oczami wyobraźni obrazek, w którym Najman wchodzi na ring przy akompaniamencie GWIZDÓW, ale czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach będzie gwizdał podczas hymnu?. Przekonamy się wkrótce. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czlowiek moze byc tak dwulicowy, wystarczy odpowiednia suma, dla gejmana to juz wprawa, wiec placic duzo nie musza, honoru ktorego sie nie ma nie da sie sprzedac. Hymn nie hymn, ludzie beda gwizdac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Valdivaldi Obawiam sie tego samego :). Nikt nikomu nie placi za ten cyrk (kult)> Narazie idzie zgodnie z planem zobaczymy co dalej :) Panu N proponuje terapie relaksacyjna bo nie wiem czy wytrzyma dalsze cisnienie a presja powiem tak.... bedzie szala w gore. :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1572
he he chciałbym zobaczyć walkę gejmana z Moksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal - nie mowie ze Tobie placa, raczej gejmanowi, a on za kase widocznie zrobi wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Najman widze że ze swoim sztabem trenerow opracowal technike . Taka ze bedzie sp*****lal przed Robertem w kolo ringu puki mu sie nie skonczy "prad" 1,5 minuty. Fajny ma sztab :D . W wywiadzie pokazał jakim wsiokiem jest, a my miejmy nadzieje ze Robert pokaze jak "Pedaly" leja. Ale szopka nie powiem, godna podziwu ;D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Nie -Marcin jest soba totalnie(to nie jets gra) chyba widziales jak jest w tych "fake/ plastikowych" wywiadach .Pieknie powi o historii Polski chce byc "mundry" ale nie jest soba :) w swietle praw ziemskich dostajesz spowrotem to kim jestes w srodku. Masa nienawisci/jadu wsobie - tym samym to odzwierciedlasz w rzeczywistosci Tu masz wyjasnienie dlaczego ludzie tak go hejteruja . Bo to on to przyciaga jak + do -



Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-04-08 23:35:54

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
jezeli on jest totalnie sobą, to totalnie mu wspolczuje;d

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Ciekawi mnie ile on za taki cyrk weźmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z "JURASEM" Lukasz Jurkowski komentator MMA

Następny temat

Radio koksu 38 + Porady Dr. Zielonki

WHEY premium