SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJNA ? Wypowiedz Najmana -odpowiedz Michaela

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Czyżby kolejna napinka by podnieść oglądalność ? z całym szacunkiem Michał ale bez kitu, nie lubie najmna i wole żeby koksu wygrał bo mam dosć tego pajaca na wszystkich galach, problem w tym że wszyscy jesteście nieprawdziwi z tym co mówicie i nie zdziwiłbym się gdyby to była kolejna prowokacja a tydzień po walce przeczytałbym że poszliście z najmanem na piwo i wszystko cacy. Nie wk***iłbym się ale czułbym się wydymany i kto wie, może nawet przestałbym słuchać do macie do pwoiedzenia... obym się mylił.

Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2012-04-14 19:45:05

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za tydzien na piwo to moze nie, trzeba czasu aby glupia publika troche zapomniala. Co do wydymania, to trzymaj sie chlopie, bedzie bez mydla byc moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Mam pytanie, ile kosztuje bilet, i czy można zarezerwować go na internecie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Walkę i tak pokażą w całości w teleexpresie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Ale ja jadę i mam zamiar sie dowiedzieć ile kosztuja,bo sie okaże,ze przyjade a tu bilety po 300 stow za osobę Mozesz odpowiedziec na to pytanie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie jest żadnym problemem skorzystanie z netu i sprawdzenie interesującej Cię kwestii

http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f13=f15&f106=bx0019&

Voila

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Dzieki, nie znalem tej strony,Bileciki juz zamowione tylko szkoda,ze czerowne kurde zajete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 697
Śmiechu warte i tyle, walka zapowiada się ciekawie ale nie kupiłbym biletu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zyciu bym biletu nie kupil, no chyba ze poogladac inne walki to ok, ale szczegolnie na to, nie, moge miec za free w domku i tez sie posmieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mnie tam Burneika wkvrwia swoim sposobem bycia i ogolnie, tak ze mimo ze Najmana tez nie darze sympatia chcialbym zeby dowalil Koksowi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z "JURASEM" Lukasz Jurkowski komentator MMA

Następny temat

Radio koksu 38 + Porady Dr. Zielonki

WHEY premium