SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINO + PROP na pierwszy cykl P.O.POMOC.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mała szansa na gino zarówno na cyklu jak i na odbloku. Obie opcje odbloku równie dobre. Jak nie wiesz, któreą wybrać - rzuć monetą

btw. 5 tygodni to jak dla mnie krótko na wino, dopiero zacznie pokazywać swoją moc. Najlepiej 6-7tygodni. Mozesz pomyśleć czy propa np dłużej nie pociągnąć i zejść propem, a nie winstrolem. Ewentualnie jak chcesz koniecznie zejsc winkiem to hcg zacznij wbijac równo z ostatnią iniekcja propa.

napisz jakich firma masz środki.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-02 00:01:35

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-02 00:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
wino - lyka labs 10mg/tab, prop - malay tiger moge brac wino 3-9 ale wtedy po 20mg/ed mi wyjdzie a drugiej paczki nie kupie lece po kosztach :D moze tak byc?
Aha, i wiesz moze czy ten prop malay tiger jest bolesny jak na pierwsze strzaly? i gdzie preferujecie udo czy dupsko ?

Zmieniony przez - 19Czapek90 w dniu 2012-03-04 14:11:01

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
na cyklu nie ma po kosztach. trzeba odłożyć tyle zeby na wszystko starczyło w tym przede wszystkim na dobrą miche.

Nie wiem jak to wino lyka, czy trzyma deklarowane stezenie. Mozesz poszukac gdzies jakiegos po 5mg, albo pakowanego po 50 tablet i dokupic. Nie bilem propa malaya, takze nie wiem jak z bolesnoscia. ja wale w uda, ale kwestia prefernecji, jak jestes w stanie zrobic sobie sam w dupe, albo masz kogos kto ci zrobi to mozesz tam walic.

podeslij gg.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-04 14:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
Mysle ze na pierwszy cykl starczy juz to 20mg i pociagne 3-9 wyjdzie akurat. Micha bedzie dobra + suple 1-3 na propie mysle ze wladuje jeszcze jakies weglowodany i carbo a na winie je odłoże i dodam areoby, tylko nie wiem zabardzo jakie..? mam wlasna silke (nie mam bieżni i rowerkow) czy np. 15 - 20 min worka albo walka z cieniem pod linką z małymi hantlami bedzie dobrym rozwiazaniem ? niestety jaram faje i nie wiem czy dam rade dluzej chcialem rzucic przed cyklem ale sie nie udalo...;/

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
20mg byłoby ok, gdyby stężenie rzeczywiste było takie jak na etykiecie. Nie wiem czy lyka trzyma stężenia na odpowiednim poziomie. Niestety 90% underów nie trzyma, także mozesz szamac nie 20 mg ale 12 np i wtedy moze być mało. Obecnie są z 3,4 dość powszechnie dostepne firmy gdzie mozna zakładać że stężenie jest takie jak deklarowane, a pozostałe 90 labów bedzie albo zanizone, albo sporo zanizone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
Witam, mała poprawka propa dostalem z Atomic Lab, jestem po 2 shotach w udo w to samo miejsce i powiem szczerze ze jest zaj**isty czuje libido, puchne (chociaz moze sobie wkrecam i jest całkowicie bezbolesny.
Wino zdecydowalem sie wziasc 4-9 po 25mg/ed.
Czy do cyklu dolozyc jakies suple typu magnez, cynk itp? znacie jakies tanie a dobre? czy np. plush magnez wystarczy 1tab dziennie

Zmieniony przez - 19Czapek90 w dniu 2012-03-14 18:57:43

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do czapek90 czy P.O. POMOC to skrot partii? jezeli tak to wystosuje PISmo do administratora o zmiane do dzialu polityka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
Panowie nie chce zakladac oddzielnego tematu a mam małe pytanko co do propa. Zastanawiam sie jak działa i wyglada podrobiony prop z Atomic Lab.
Mój ma troszke wyblakłe jakby przetarte logo Atomic Lab, czy podróbka boli i zupełnie nic sie na niej nie czuje? w razie potrzeby moge wkleic juto zdjecia, jestem po 7 strzałach i sam juz nie wiem czy dobrze kopie czy nie :D Na poczatku czułem libido sila troche poszla i po treningu po tygodniu było +1 cm w bicku to chyba znaczy ze mam dobrego propa?

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
1cm w bicu, libido jest, sila odrobine poszla masa pewnie troche tez - czego wiecej chciec od propka. Bij na zdrowie

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
Witam. Biore Winstrol juz 1 tydzien a na wadze od poczatku cyklu weszło 4kg. Jest 103kg. (4tyg na SAA) Myślałem ze na winku zjade do ok. 95kg i zrobie troche rzezbe. W zeszlym tyg. troche zaniedbalem trening (brak sily po robocie) i ominąłem 1 strzal propa za to później zrobilem 2 dni pod rząd po ok. 80mg Chyba nic wielkiego sie nie stało prawda ?:) Jakie areoby stosować do dyspozycji mam steper i worek bokserski, moze bieganie ? tylko kiedy to robic przed czy po treningu czy moze w dni nietreningowe?
Stosuje trening na wszystkie partie mięśniowe co 2 dni podzielony na wersje A i B. Taki troche jakby HST tylko bez progresji przeważnie partia wychodzi 2-3 ćw. po 2 serie, 8-10 pow. Teraz na winku w planach mam robienie 3 serii po 12-15 pow.
Trening wydaje mi sie Intensywny i zajmuje ok. 1,5 h. wiec jak dołożyc te areoby?
Zauważylem tez na WINKU mocniejsze strzykanie w stawach ale juz kupilem FLEXIT wiec chyba bedzie dobrze :)
Bede bardzo wdzieczny jeśli ktoś jeszcze pomoże ;)

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ari + t3

Następny temat

miesnie po saa vs sucho vs po odzywkach

WHEY premium