SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINO + PROP na pierwszy cykl P.O.POMOC.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak chcesz zredukowac musisz obciac kalorie. Oblicz sobie zapotrzebowanie i odejmij 300-500kcal. A najlepiej to obcinaj wegle z diety, najpierw o 1/4, potem dalej kalorie w dol jak nie bedzie waga spadac. Wiecej niz 1-2kg tygondiowo jak leci to znaczy ze miesnia duzo tez leci. Na poczatku mozesz zgubic 3-4kg ale to glikogen i woda bedzie, potem 1-2kg tygodniowo ok. Aero po silowym 3-4 x w tyg, po nogach mozesz odpuscic, z tym ze miedzy silowym a aero dajesz bcaa dobra dawke. Po aero wegle plus serwatka, godzine-poltorej po normalny posilek potreningowy. Aero z tych co wymieniles to bieganie, ewentualnie rowerek jak masz dostep do stacjonarnego. Zaczynasz od 20 min, z kazdym treningiem zwiekszasz o 5min dochodzac do 30-45 min, bedziesz widzial ile ci trzeba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 748
tak myślałem własnie bo ogolnie masa podbila mocno w ost 2 tyg. jak bralem węgle Biogenix Carb BX ale juz mi sie kończą wiec akurat bedzie o te 300 kcal mniej. Z tym zeby areo odpuszczać po nogach bedzie problem bo nogi jak i wszystkie partie cwicze co 2gi dzień. Więc może lepiej biegac w dni NT ?? a po treningu np. 15-20 min worka ? Rowerka niestety nie posiadam. To i tak w dni treningowe byloby zaduzo chyba 1,5 h ostrego treningu praca i jeszcze to bieganie.
Ogólnie wielkie dzieki bardzo mi pomogłeś ;)

...::: W Zdrowiu, W Formie, W Rytmie :::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ari + t3

Następny temat

miesnie po saa vs sucho vs po odzywkach

WHEY premium